Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz Teasüti #3713 üzenetére

    Ha használtad a Fiddle mentés funkcióját, akkor a böngésző historyval vissza tudod hozni. Nem kell regisztrálni ehhez. De ha nem, akkor sajnos tényleg bukó :(

    Offline fejlesztéshez egyébként én Bracketset szoktam használni.

    “All nothings are not equal.”

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Teasüti #3713 üzenetére

    "Arra... nem akarok válaszolni. Fáradt voltam hozzá akkor, és most is."
    Aha, elgondolkodtató, hogy akkor a jövőben mennyire fáradjunk mi a neked adott válaszokkal. Hidd el, nekünk is időbe kerül másoknak válaszokat írogatni, nekünk is van munkánk, tanulnivalónk, magánéletünk, azt a pár percet sem kell, hogy rád szánjuk, amit esetleg tudnánk. Könyörgöm, kissé fordítva ülsz a lovon. Te akarsz segítséget, de úgy csinálsz, mintha te tennél szívességet. Sosem értettem az ilyen hozzáállást a fórumokon. Mintha itt valami fizetett segítőgépek ülnének a gép előtt, és egész nap várnák a segítési lehetőséget. Hát nagyon nem.

    "Tasker milyen program? Írtam róla egy cikket. De röviden szólva éppen ezt tudja, amit te is írtál."
    Látom sikerült felfogni a kérdés lényegét. :W JavaScriptben programozol hozzá, ezzel kapcsolatban, meg a környezettel kérdeztem.

    "És ha nem jsFiddle-szerű helyeken szokás dolgozni, akkor hol?
    Ti ajánlottátok nekem, hogy erre való..."

    Ne szívassál már... Szerinted mi hol mondtuk, hogy a jsFiddle munkára való? :W Segítek, sehol. Arra való, hogy prezentálj demókat másoknak, megosszatok kódokat, meg együtt lehessen segíteni a másiknak abban, hogy egy célfeladatot hogyan lehet megoldani. Van változatkezelője, jól működik, valóban van kódszépítési lehetőség, ezzel a másik munkáját könnyíted meg, adott esetben sajátodat is, ha nincs valami normális programozási környezeted épp, de bakker, nem arra való, hogy a napi munkádat ott végezd.
    A JSBin egyébként elég gyakran ment, ha már...
    Egyébként nem azt mondtad, hogy más nyelvekben már programoztál? Akkor eddig hogyan?

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák