Hirdetés
- Redmi Note 13 4G
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- A középkategória egyik legjobb vétele - Dreame L40 Ultra AE
- iPhone topik
- A piac legerősebb kameráját ígéri a Xiaomi 17 Ultra
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Apple Watch
- Amazfit T-Rex 3 Pro – világítós dínó
- VoLTE/VoWiFi
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szmeby
tag
válasz
MeghaL0L
#8400
üzenetére
Ööö, a jávának van az a faramuci tulajdonsága, hogy package-ekbe rendezhetőek az osztályok. Ez azért jó, mert így ugyanolyan nevű osztályok akár több helyen (más package-ben) is szerepelhetnek.
Ezért adjuk meg a package-et a fájl elején, és szívunk az importokkal, hogy a jó osztályt elő tudjuk varázsolni.Namármost az import ugyan kényelmesen elfedi előlünk az osztályok igazi nevét (fully qualified name), de érdemes tudni, hogy titokban ő odateszi.
Mondjuk, ha visszafejted a classodat, akkor asszem úgy írja ki:javap Elso.classA java CLI parancs után pedig az osztály nevét kell írni (nem a fájlnevet), tehát a fully qualified name-re van szükség, ami a package-et is tartalmazza. Különben szerencsétlen java nem fogja megtalálni. Valahogy így:
java elso.ElsoJa és persze a java parancsot a project root-ból kell indítani, tehát abból a könyvtárból, ahonnan a package-ben lévő könyvtárakon a java végig tud szambázni.
Működnie kell... vagy közben más lett a hibaüzenet.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- LG 48B4 - 48" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I3 14100F / RTX 3060Ti / 16GB DDR5 / 1TB SSD
- Dell Latitude 3310 13,3", Gold 5405U, 8GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 3600 / RTX 2060 6GB / 16GB DDR4 / 480GB SSD
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 10400F 16/32GB/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


