Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz mazsiii92 #226424 üzenetére

    Nem kell :) Befejeztem amit el se kezdtem. De most őszintén ?
    Értem én hogy saját kábel, értem én hogy saját program, meg saját IOS... de azért hogy egy szimpla fájl másolás megfogja... mindig is Iphone-os voltam és leszek is.
    Ettől függetlenül lehet negatív véleményem is róla.
    Érdekes dolgok ezek. Szerintem nem alaptalanul mondom, hogy ez felháborító kategória.
    Jó hogy nem már veszek egy fullos TV-t de a HD minőség alatti képeket nem jeleníti meg... mert hát nem arra tart a világ..

    Divan :

    Úgy legyen!! :) Köszi

    Ajjuobba :

    Mint mondtam "az emberek nagy részének" valószínűleg tök felesleges.
    1. szinkronizálja ja... majd nézd már meg akkor légyszíves ha épp nincs Internet kapcsolatod :) (mert amilyen természetes hogy Rádugom, katt katt másolás kész, annyira természetesen eltud tűnni akár az internet is )
    2.nincs szükségem rá, általában a telefon mindig nálam van, de ha nincs akkor olyan más eszköz se amiről távolról elérjem
    3.Megnézem egy SSD mikor száll el, pláne ha kifejezetten biztonsági mentésre használom :D
    4. havidíj... :D na jó, ezt te sem gondolod komolyan.. tehát fizessek valami olyanért, amit amúgy gépre dugva 2 kattintással meg kéne hogy tudjam csinálni.

    De mint mondtam, teljességgel megértelek és biztos van sok olyan ember mint te is akinek hasznos a dolog... de tuti ti vagytok kevesebben :) Illetve egy új / másik funkció NE zárjon már ki más lehetőségeket.
    :)

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák