Hirdetés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz joey04 #12155 üzenetére

    "a mai napig nincs a piacon olyan készülék, ami megveri az i4-et, maximum erősebb a vas benne"

    Háát, azért ezzel szerintem lehet most már vitatkozni. Rengeteg SGS 2 videót nézegettem, egyik ismerősömnek van is, és azért eléggé ott van az a telefon.

    A böngészés nagyon gördülékeny, a multitouch, mint a vaj, a görgetés is sebesebb, dinamikusabb, iPhone-on a safarin belül a görgetés olyan kínlódás. Pl. miért nincs kinetic scroll a safarin belül?

    A személyre szabhatóság is nézőpont kérdése, mindenesetre semmiképp sem hátrány.

    Az viszont tény, hogy a SGS2 felhasználói élményben már tényleg iPhone szint, sőt, bizonyos tekintetben le is előzi. Ami az i4 mellett szól, az az anyaghasználat, a design és az iOS egyszerűsége, meg ugye majd az iCloud. Mindenesetre kezd erősen szubjektívvé válni a dolog, mert ha azt vesszük, hogy anno a 3GS-nek a HTC Hero volt az ellenfele, a 4-et meg a SGS 2-vel hasonlítjuk össze, akkor szerintem egyértelmű, hogy a Hero-SGS 2 között jóval nagyobb a fejlődés, mint mondjuk a 3GS és a 4 között. Szóval a felhasználói élményből kovácsolt előny lassan lejárni látszik a hardveres fejlődéseknek köszönhetően, sztem.

    i6 Silver

Aktív témák