Hirdetés
Köszönjük a sok biztatást, támogatást! Utolsó pillanat a féláras hirdetésfeladásra, előfizetésre!
-
Mobilarena
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tikakukac
titán
Ki van számolva minden cent pontosan, szerintem bőven tudják mivel jár az egész.
Klasszikus eset az 5010 és 5110-es Dellek esete. Kiadtak NBD onsite garikat egy kupac csavarra, konkrétan az egyik ajtó lehulló lemezkéi tudtak zárlatokat csinálni a lapon. És? Semmi nem volt. Napi száz gép visszaforgott egy darabig mentek és cső. Cserébe olyan eladások voltak, hogy az valami elképesztő. Matek gondolom kijött, mindenki happy.
-
Fkris
őstag
Kicserélve, indul és megy minden!
Viszont:
Apum t420-ján ha hozzá van adva, akkor bekapcsolni is be tudom a megfelelő ujjlenyomattal, viszont nálam ez nem megy, csak a bejelentkezés ( nála Win7, nálam 8.1).Ez miért lehet?
gpedit-ben engedélyzetem a biometriát, és amikor a thinkvantage programot telepíteném, mégis azért sír, mert nincs engedélyezve a Windows Biometric Framework.Miért?Másik driver megoldotta a problémát.
-
Pubszon
veterán
Ha nem is i7-el, de 2520m-el, 8GB RAM-al és egy kisebb SSD-vel és akár valami HDD-vel bele fér a keretbe.
Apámnak is ilyen van, mondjuk a nagyobb kijelző miatt 520-as, de nem játszik, minden másra meg bővel elég és jó gyors kis gép!
Én 54-ért vettem egy nagyon jó 420-at, költöttem rá kicsit. 128GB-os mSata SSD 9k, +4GB RAM 4k, és i5 to i7 upgrade +2k, tehát összesen +15k-t költöttem rá, így is 70 alatt vagyok.
De így az 500GB-os merevlemez és az ODD is benne maradt. -
Tikakukac
titán
Hát, nálam leginkább konzumer gépek voltak/vannak, csak a hobbi az üzleti masinázás és dekára nincs előrébb. Sok-sok-sok éves konzumer panelek is adnak jobb betekintési szöget. Az a felbontás meg tényleg annyi plusz, hogy ne süljön le az ember pofája, hogy eladták premium panelként.
-
azbest
félisten
Nem, a hűtésen semmit sem segít. Sőt, lecsukott fedéllel egy picit talán melegebb. De bírja ez. A t61-eseim is évekig mentek így dokkolókban, a t430-cast is így használom főleg. Bakker már 9 éves a t61es. Hogy repül az idő. És még mindig gép (8GB ram és ssd
) a működő példány, a másiknak is csak az tett be, hogy folyamatosan tele volt dugva usb eszközökkel és valami elfáradt ott az alaplapon.
A hűtésen az segít, ha fél évente ki van porolva. Ha pedig légkondis szobában használod az a te közérzeteden is segít
-
#57271552
törölt tag
Én az otthoni gépemet is dokkolón használom külső monitorral, külső billentyűzettel és egérrel, mintha asztali gép lenne.
Így töltenem sem kell, mindig 90%-on van (ennyire van beállítva a max. töltés).
A dokkoló hálózati kábellel van összekötve a routerrel, nagyságrendileg gyorsabb a net. Ha a gépet ráteszem a dokkolóra átvált LANra, ha leveszem róla, akkor pedig automatikusan wifire kapcsol.
A házimozi rendszer is a dokkoló audio kimenetére van kötve.
Aztán állandóra be van dugva a dokkolóba egy micro usb kábel, ezzel másolom át telefonról a videókat.
Nálam el van dugva az asztallap alatti polcra a dokkoló, nem is látszik.
Szerintem a dokkoló az ember legjobb barátja, nélküle nem is tudnám elképzelni az életemet -
fattyu
veterán
ha a palmresten ott a helye akkor nem bonyi csak a modult kell megrendelni kb, esetleg a szalagkábel ha gyárilag nem az elosztósat tették bele. ha nincsa helye sem a palmresten akkor annak a cseréjével együtt már lehet nem éri meg de ezt neked kell tudni.
Akkut nem tudom. a gyáriak drágák még mindig.
-
Fkris
őstag
Saját magától meggyógyult 3 újraindítás után.Fura.De lehet hogy a Lenovo scan hozta rendbe, ami ütemezve van.
Viszont lenne egy másik valami:
Ha játszok, (Pl RedAlert 3, SimCity 2013), leteszem alt+esc-el a tálcára, matatok valami mást, kb 10 percig, majd utána akrok visszalépni, akkor nem lép vissza, csak a háttérben futó program hangját hallom, képe nem jön be, a kurzor átvált a játékbeli kinézetre, viszont sehol nem tudok semmit kattintani.
mozogni mozog, ctrl,alt,del -el feladtkezelő is halott, ha egérrel akarom használni, de a billentyűzet jól működik, ha kis szerencsém van, akkor nem válaszol státuszba lép a program, és akkor egy parancssorral ki tudom iktatni, de ha nem, akkor indíthatom újra a gépet, semmi más nem oldaj meg.Szerintetek miért van ez így?
Nem teljesen kompatibilis a játék?Köszi a választ!
-
-
Fkris
őstag
caddy, merevlemez, ultrabay, nem érzékeli, nem látja
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Bundle topik
- Formula-1
- Autós kamerák
- Gaming notebook topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Azonnali fotós kérdések órája
- Októberben kerülnek legacy státuszba a régebbi GeForce VGA-k
- Azonnali mobilos kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- Uhh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 16/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- Dell Latitude 7320: i5-1145G7/16GB /512GB SSD/13"3 FHD, Touch, Matt/Win11 Pro
- HP Chromebook 14a-na0099ng :Intel Celeron N4000/4GB/32GB eMMC/14"FHD/Chrome OS
- 0 perces RYZEN laptop, eredeti Win10! FullHD IPS / 1 TB M.2 NVMe SSD! LEGOLCSÓBB SZÁMLÁS ÁR!
- Kihagyhatatlan ajánlat vadonatúj Ryzen 7 5800x processzorainkra! 0% THM-re is!
- HP ZBook Firefly 14 i7-1165G7 16GB 512GB 14" FHD magyarbill 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA ADATA XPG 600W
- Motorola E40 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad Ultra Docking Station (40AJ)
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest