Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ezsolti

    tag

    válasz Tangerine #342 üzenetére

    Arra gondoltam, ha nem csal az emlékezetem, a TV-ben van egy win login jelszó, felhasználó név páros beírására lehetőség, de lehet, hogy rosszul tudom!

    Az a baj, hogy "képet" közvetíteni a TV csak akkor tud ha már az asztalig eljutott a oprendszer, sem a boot folyamatát, sem a win login képernyőt nem tudja közvetíteni. Az asztal betöltődéséig neki minden gép offline módban van.

    Külső hálozatról wake-on-lan paranccsal indítottam a szervert de 10 perc elteltével sem látta a TV online-nak. Amikor hazaértem akkor láttam, hogy a WOL indítás sikeres volt. Csatlakoztattam egy kölcsön monitort rá, hogy lássam mi a baj! A felhasználó választó képernyő fogadott. Billentyűzetet rányomtam, enter és már láttam is az asztalt. A laptopon futó TV pedig máris onlin-nak mutatta a szervert. Tehát a login/felhasználó választás képernyőjét nem tudja mutatni a TV a "távirányító" gépen, hiába fut szolgáltatásként mindkettőn! Ezért kellene kiiktatni ezt a lépést vagy áthidalni automatikus bejelentkezéssel hibernálásból való ébredés után.
    Ezt nem tudom hogyan kellene megoldani!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák