Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz BBéci #68298 üzenetére

    Persze. Van hozzá külön program. Ott van nagy betűkkel az elején, hogy wool.


    Ok, silk az nincs, de kb hasonló paraméterekkel azért meg merném kockáztatni.

    Az 50 fokban nem vagyok biztos, ennyit szoktak a hőszivattyús modellekre mondani, de légáram esetén nem hiszem, hogy problémát jelentene.
    Melegebb nyári napokon, a 40 fokos léghőmérséklet sem ritka, olyat meg még nem hallottam, hogy egy selyem, vagy gyapjú ruha a szárítókötélen tönkrement.
    Azért garanciát nem vállalok rá, de legközelebb kipróbálom egy selyem alapú ruhadarabbal.

    (kicsit utána olvastam, a selyem érzékenyebb a hőre, mint a gyapjú, így azt inkább ne kockáztassuk szárítóban. De a gyapjú az mehet nyugodtan)

    link

    Cranium
    Melegítőnadrágok nyugodtan mehetnek szárítóba, de szigorúan hőszipkásba. A kombi mosógép az nem az. Külön szárítót kell venni, hőszivattyúsat, ezzel kapcsolatban itt tudunk tanácsot adni.
    Az megoldja a szösszel kapcsolatos problémáidat is, és gyakorlatilag mindent IS száríthatsz benne. (kivéve selyem, fentiek alapján)

    szerk:
    Már nem akartam visszatöröülni, amit írtam, de elhelyeztem a szükséges korrekciókat. Remélem nem megtévesztő senki számára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák