Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz rup1u5 #16143 üzenetére

    Jelentkezem.... bár nagyon ritkán játszom.

    Tegnap kipróbáltam az 1.0.4 verziót. De csak LAN-ban free módban
    Kicsit elkeserítő amit tapasztaltam. A konfigom Q9550@4.0Ghz + GTX285 + 4GB RAM
    Általában a játék a 60fps körül megy, de ködben vagy esőben néha olyan mértékben beszaggat, hogy szinte játszhatatlan volt.
    Ok... legyen mindig jó idő, de azért ez mégsem járja, milyen konfigon menne jól?

    Van egy olyan érzésem 1 hónapnyi szünet után, hogy bizonyos dolgok megváltoztak.
    Az autok könyebben írányíthatók, viszont borulékonyak lettek. (főleg a rendőrautok)
    Nem nagyon ismerem a "várost" de mintha lenne néhény változás, volt ahol tudtam használni tüzlétrát, fel tudtam menni a múzeum tetejére és be tudtam menni néhány házba is.
    (ez régen is igy volt?)
    ***

    Mivel csak egyedül játszottam, a renderőkkel szórakoztam.
    Csak be kell szálni egy tüzoltó autóba lekoccolni egy rendőrautót és 5-6 os körözésig túlélni. Vicces ahogy falnak rohannak, meg beugrálnak a tengerbe.

    A másik minimalusta szórakozás a tüzlétrák használata (oda kell vinni egy teherautot a legtöbbjéhez hogy elérhető legyen), ettől egy picivel jobb a gördeszka páélyák felfedezése motorral.

    Jó ötletnek tartanám célokat kitüzni és csak az alapjátékkal (nem akarom írni hogy csitmentesen) megvalósítani.
    Nekem az olyan eccerű' dolgok is megfelelnek mint beleszállni egy HELLER toronyba...
    vagy ha van 2 csapat akkor X-ből Y-ba eljutni úgy hogy közben lehet egymást nyirmi, de békésen is ok. (van ilyen játék menet, de én FREE-be játszanám saját szabályokkal)

Új hozzászólás Aktív témák