- Itthon is kapható lesz a kerámia Xiaomi Band 10
- Vivo V40 5G - az első benyomás fontos
- Hová lett 1000 mAh?
- Fontos fejlesztéssel érkezik a Galaxy A17 5G
- Friss koncepciót hoz a Nothing Phone (3)
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Csak semmi szimmetria: flegma dizájnnal készül a Nothing Phone (3)
- Magisk
Új hozzászólás Aktív témák
-
Keddkem
csendes tag
válasz
kissandras20 #6021 üzenetére
Érdekes dolog ez. Az illegális használat tulajdonképpen lopás, ezt lássuk be, ezért jogos a gyártók önvédelme. De a stílus bizony nem mindegy.
Meghökkentő, amit mondasz. Ha valaki pl. otthon fusizgat SE-dzsel, elképzelhető, hogy egyszer csak ő, vagy a cége kap egy szép nagy számlát?
Jó pár éve volt egy bilincses BSA reklám, ami a megfélemlítésen és az elrettentő példa statuáláson alapult. Ez rövid távon hatásos volt, összességében azonban nagyon komoly ellenérzéseket szült a BSA-val szemben. Azóta BSA is a felvilágosításra, az együtt gondolkodásra helyezi a hangsúlyt, segíteni akar a probléma megoldásában a felhasználóknak, mert rájöttek, hogy az hatékonyabb. Ebből tanult a gyártók többsége is, és valószínű, hogy azok a gyártók, akik a meggyőzésre építik a fehérítési stratégiájukat, összességében rokonszenvesebbek a júzereknek, és már középtávon is több bevételt generálnak a gyártónak, mint akik a bilincset, vagy a kasszagépet csörgetik.
Nehezen tudom elképzelni, hogy akit egyszer erőszakkal bezsákoltak, az életben bármikor szóba áll az adott gyártóval. Ráadásul még jól meg is panaszkodja az ismerőseinek és gyorsan elmegy a híre, hogy kerülni kell őket. Szerintem ez öngól.
-
Atlantis
veterán
válasz
kissandras20 #6023 üzenetére
Valahogy tuti ki lehet játszani, nincs, amit ne lehetne. Nem érdekel az SE, így nem nézek utána, meg ez a téma nem is idevaló.
-
3DFan
aktív tag
válasz
kissandras20 #5988 üzenetére
..."szinkron felismeri a letörés, furat alakzatot"....
Éphogy nem ismeri fel, minek is tenné, hiszen nincs szüksége építőelemekre, a felületeket módosítod. -
3DFan
aktív tag
válasz
kissandras20 #5967 üzenetére
Igen, de előbb a "forgáspont megadása" parancs kell, nem?
SE alatt már nincs erre szükség, pusztán a scroll nyomogatásával megoldható. -
#06658560
törölt tag
válasz
kissandras20 #5957 üzenetére
Módosítanék, minél magasabb órajelű procie-úgyis egy mag lesz leterhelve max CAD alatt- és min 4GiB RAM.
-
3DFan
aktív tag
válasz
kissandras20 #5963 üzenetére
Már 8 is van. Próbáltam rákeresni, hogy mik az újdonságok benne, de nem találtam, pl. a Graphit-nál a 7.5-ről írnak csak. Viszont az SE ST4 már ott van. Vagy az NX 8 még nincs kiadva?
-
3DFan
aktív tag
válasz
kissandras20 #5948 üzenetére
-
perfag
aktív tag
válasz
kissandras20 #5950 üzenetére
Igazad van, bocs. Vannak dolgok, amikkel tényleg nem érdemes várni egy napot, és ez ilyen.
-
pitta01
csendes tag
válasz
kissandras20 #5957 üzenetére
És milyen VGA ajánlott ebben a kategóriában?
-
perfag
aktív tag
válasz
kissandras20 #5948 üzenetére
Miért itt kérded?
A forgalmazó honlapján cím, telefonszám, e-mail cím. Jelentkezel, megkérdezed őket, megmondják. -
QwErTy42
addikt
válasz
kissandras20 #5908 üzenetére
Nekem most Athlon X2 240 2GB ram és 5850 ATI kártyám van de már a legegyszerűbb feladatoknál is gondolkozik, pl mikor le kell kerekítenie egy élet...
Ez így f0s :S Viszont szeretnék több és nagyobb alkatrészekből álló összeállításokkal játszani majd a későbbiekben és a legtovább eljutni saját erőmből, így viszont nem szeretnék fél órákat várni, míg kiszámolgatja a hülyeségeit.
Szeretném ugyanakkor a lehető legoptimálisabban és költséghatékonyabban megúszni az egész upgrade dolgot( a következő fél-egy évben 100-150 pénznél nem tudok és akarok áldozni a gépemre).Köszönöm!
-
perfag
aktív tag
válasz
kissandras20 #5635 üzenetére
Szerintem kozmetikai menet kell neki. Ott van a furat parancsa alatt.
-
Egorov
aktív tag
válasz
kissandras20 #5626 üzenetére
Szia!
Nem tudom melyik NX verziót használod, ezen a linken a 3.0 -hoz van segédlet, szerintem ha újabb verziód van, akkor is sokat segíthet, csak kicsit másak a menüpontok.
Egy próbát megér.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Mikrotik routerek
- TCL LCD és LED TV-k
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Itthon is kapható lesz a kerámia Xiaomi Band 10
- AliExpress tapasztalatok
- Vivo V40 5G - az első benyomás fontos
- Hová lett 1000 mAh?
- Házimozi haladó szinten
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- További aktív témák...
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Bontatlan - BATTLEFIELD 1 Collectors Edition - Játékszoftver nélkül
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - NYÁRI AKCIÓ!
- Gyermek PC játékok
- Beszámítás! Apple Mac mini 2020 M1 8GB 256GB SSD számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P50 - i7-HQ I 16GB I 256SSD I Nvidia I 15,6" FHD I Cam I W10 I Gari!
- Csere-Beszámítás! Olcsó Számítógép PC Játékra! R5 1500X / RX 570 8GB / 16GB DDR4 / 250SSD + 2TB HDD
- Honor Pad X8 64GB, Wi-Fi, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest