Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz DeepDish #690 üzenetére

    Majd nyomok szebbeket, de egyenlőre elég "gyér" a táj bár nekem ezek is nagyon tetszenek (főleg a naposak), meg aztán FS9-hez képest eszméletlen a látvány így is - a legjobban a fák tetszenek. Lehet sűrűbb helyen ki is fekszik a gépem, de legalább tudom mi a határ.

    Az élsimítás a "filtering"? Az nekem Anisotropic-on van, bár nem láttam eddig semmi változást ha máshova állítottam.

    Amúgy jó, hogy mondod a nézetet, segíts már nekem légyszíves! Ezek nem zoomolt képek, hanem sima "S"-el kiválasztott külső nézet. DE! Hol a fészkes fenében tudok távolabb menni? FS9-ben volt egy olyan, hogy "view" és ott valami "options", ahol be tudtad állítani, hogy a géphez képest hol legyen a kamera (ez valami 6xxx méter volt maximumom), de itt egyszerűen nincs és baromira zavar, hogy ilyen közelről mutatja a gépet! Mostmár olyan szinten csak kint vagyok, hogy zavar a default nézet, de eddig nem tudtam változtatni rajta, szóval pls. help!

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák