Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiberMonkey

    senior tag

    válasz Z'Z" #6588 üzenetére

    +1. Teljesen igaz amit mondasz. A kedvencem a BPL követem Twitteren, Facen, szinte mindenhol, de azért ennyire nem jó. Példának okáért szeretett csapatom a Liverpool játszott ugye egy rangadót a United ellen. Lovren-Matip védőkkel és Martialt és Lukakut is levették a pályáról, nem volt itt szélen szaladgálás+Berba spinezés vagy Labdafedezés Lukakuval fifás módra :) de ugyan úgy eltűntették Manét és Salaht is a United védői. Ez online egy 5:3-mas meccs lett volna a Unitednek.
    Csak azt kérném az EA-től hogy ne legyen már hátrányban EGYIK csapat sem. A statok legyenek valósak a 81-es Martial ne szivassa szét a 88-as Bonut.
    Az már csak külön öröm lenne számomra hogy a védőkkel lehetne úgy hátrálni mint a valóságban. Ezalatt értem azt hogy nem rézsùtosan állnak a védők hanem szemtől-szembe (WTF ) Megye 1ben megtanították nekem ezeket :D.
    Valamint az hogy szűnjön meg a ping pong futball végre, sokkal lasabb játékmenetre lenne szükség és arra hogy ne lehessen "vak" passzokat adni.
    Viccen kívül amikor Gray vagy Musa otthagyja Allan Koulibaly-Bonucci kombót sírni tudnék.

Új hozzászólás Aktív témák