Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz TheNewDawn #133563 üzenetére

    Az, hogy ki milyen embertípusba tartozik, azt nem az anyagi helyzete határozza meg.

    Lehet valaki pénz nélkül is nemtörődöm meg gazdagon is fillérkufircoló. Főleg, ha valaki az egyik társadalmi rétegből esik fel vagy éppen le egy másikba.

    De itt most nem is erről van szó.

    Mi, magyarok rohadtul rossz helyre vagyunk bekalibrálva. Nekünk nem a német/angol/amerikai/svájc... régióhoz kéne tartoznunk, sokkal inkább a ruszkikhoz.

    De törődjünk bele, ez van. Gondolkozzunk globálisan.

    Ha ebből a régióból megkérdeznél egy átlagos, középosztálybeli emberkét, hogy ő szerinte 60-80 euró sok/kevés pénz, szerinted mi lenne a válasz? Húzná a száját, hogy ennyi pénzt el kell költenie?

    És ezután, ha feltenném azt a kérdést, hogy 30-40 euró?

    Itt például miért rohan mindenki epic-re? 3000 forintos kupon, évszázados zakció!
    Máshol miért? A gyerek látott valamit fortnájt közben, meg kéne neki venni. Jaa, hogy itt adnak kupont is? Dekirály!

    Globális viszonylatban nem éri meg ennyi pénzen szórakozni. 10 eurónyi difikkel. Nem éri meg neki időt belefeccölni abba, hogy alternatívát keressen. Ezért írtam, hogy vagy nem érdekli, mert 30 euró bagó vagy senki nem szólt a nagyinak, hogy a tesco-n kívül lehet ám máshol is játékot venni az unokának.

    Persze, ha fanatizmusnak vesszük azt, hogy mindig a legközelebbi vagy éppen útba eső boltba mész vásárolni, esetleg megvan, hogy melyik boltban szeretsz illetve nem szeretsz vásárolni, akkor én instant fanatikus vagyok. :K

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák