Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Degeczi #8119 üzenetére

    Szerencsére én nem nagyon nézem a magyar tv kínálatot, csak műholddal az olasz csatornákat+a netről letöltött anyagok.
    Nagyon siralmas a helyzet.
    Édesanyámékat akarom viszont most leválasztani a upc "emlőjéről", mert ők se nagyon nézik a kábelt, csak egy két csatornát, arra meg bőven elég a mindig+extra.
    Arról a hányingerről nem is beszélve, hogy a digitális kábelt analóg scart box-al adják.
    Egyáltalán minek a box??!!
    Már majdnem minden tv-ben van tuner.
    De persze, ha a digitális hdmi kell neked, akkor fizess többet, anélkül nem lesz digitális a digitálisnak hirdetett "fos".. :(((
    No mindegy.

    Más kérdés:
    most fogok venni egy alcor hd-500-as tunert.
    Nem a tuner képességei miatt néztem ki, mert az van minden tv-ben itthon, ez direkt szempont volt a vásárlás előtt, hanem a pvr miatt..

    Olvasom, hogy sokan panaszkodnak arra, hogy olyan helyeken, ahol egyébként jó az antenna vétele más tunereken, ezzel alacsonyabb jelszintet szoktak elérni.
    Ez vajon mennyire igaz?
    Használ itt vki ilyet?

    A nyaralómba menne először, az 48kb-re van Bp-től (Velencefürdő ugyebár), amit tavaly tettem "dvb-t kompatibilissé" ezzel a kis édes antennával a tetőn.
    Ez elvileg a budapesti adóra van állítva, minden faszán jön be, 100/100as szinttel.
    Az antenna két fele van osztva, mert ugyebár két tv van a nyaralóban.
    Ha én ezt még egy helyen elválasztom a tuner miatt, akkor az nem fog vajon rontani a jelerősségen, illetve vajon elég lesz a jelszint az alcornak?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák