Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bruce20

    csendes tag

    válasz Core2duo6600 #4402 üzenetére

    Hogy lehet ki ill. bekapcsolni a vga dekodolást , VGA Támogatja ?
    Jobb klikk a tv adás képére, view - filters - az aktuális video kodek. itt tudsz állítgatni (csak azoknál, amelyek ezt támogatják. pl. a cyberlink hd264 (pdvd9) itt kínálja fel a dxva ill soft rendert). Ugyanitt a DVB Source-t kiválasztva rögtön az első sorban írja ki, hogy az adott csatornát mekkora bitrátával sugározzák, ezt érdekes figyelgetni néha.
    Emellett az Options - DirectX - Video renderer lenyíló menüben a VMR9 vagy az EVR (experimental) legyen kiválasztva.

    Hogy lehet sorbarendezni az adókat, hogy gombokkal lehessen választani ?
    A channel list-ben a talált csatornákra jobb klikkel add hozzá a Kedvencekhez. Ezt követően tudsz nekik sorszámot adni, és ha a csatorna itt megadott számát lenyomod a billentyűzeten, akkor átvált rá. Jobb klikkre a Favourites-ből ugyanilyen gyorsan át tudsz váltani a kívánt csatira.

    Hogy lehet előhozni azt a szöveget, ami csatorna váltáskor jelentkezik ?
    A fekete ablakra gondolsz? Erre még én sem jöttem rá, de ha gyorsan ráklikkelsz a fekete EPG sávra, akkor bejön teljes képernyőn további szolgáltatásokkal. MyEPG a neve, de egyelőre többet én sem tudok. Viszont a dvb viewer bővíthető pluginekkel, így gondolom egy még ennél is szebb és jobb EPG is rákerülhet.

Új hozzászólás Aktív témák