Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Jeno.L #338 üzenetére

    Aha, látom a választ, jónak tűnik, csak kár, hogy nincs tipp rá, hogy konkrétan vajon mi okozhatta, és miért lehet ez bármilyen összefüggésben a frissítéssel. Én legalábbis nem értem.

    Lehet, hogy nem töröltél cache-t, miután frissítettél, és így átmenetileg a node-os címek látszottak Google barátunknak, de hogy miért, azt egyáltalán nem értem... az is lehet, hogy ez hülyeség, semmi köze a kettőnek egymáshoz, csak annyi mindent megold egy cache-törlés olykor, hogy már mindenbe ezt látom bele. :D (Mondjuk többek közt JS-es parákat szokott okozni, pl. Get Locations modul nagyon érzékeny rá, ha nem törlöm a cache-t update után, akkor eltűnik a Google Maps-térkép.)
    Amúgy ja, a hetek/hónapok is reális, tehát csak türelmesen, de simán lehet, hogy ennél gyorsabban is be fogja újból indexelni a Google az oldaladat.
    Írd be ide még egyszer az oldalad címét, hátha, bár kétlem, hogy ez gyorsítja: https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url?pli=1 :)

    Amúgy bár tudtommal számít az alias SEO-szempontból, de ha tartalom szempontjából rendben van az oldalad, akkor szerintem nem kell félni drasztikus visszaeséstől a találatokban.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák