- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Nova 13, Mate X6 és kiegészítők jönnek a magyar piacra a Huaweitől
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Garmin topik
- Redmi Note 10 Pro - majdnem minden stimmel
- 45 wattos vezeték nélküli töltés jön az új iPhone-ba
-
Mobilarena
DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február
Aktív témák
-
pRoject22
őstag
válasz
r3dsnake #112578 üzenetére
Mások is ezt írták ,hogy szar ZTE-vel is, lehet nekem csak szerencsém van de napi szinten nézem, pingelek és tesztelek de jó, játék közben egyszer nem szakadt meg és nem volt a ping magas sosem, nem tudom ,hogy ez most miért van, előtte a huawei-es hulladékkal meg már a gmailt sem nyitott meg a böngészőm
-
r3dsnake
nagyúr
válasz
r3dsnake #112556 üzenetére
Írtam nekik a jelenségről, az alábbi választ kaptam:
Az Ön által bejelentett hiba kapcsán távolról ellenőriztük a kapcsolatát, eszközeinek paramétereit, és rendszerünkben hibát nem
állapítottunk meg. Mindezek ellenére, távolról módosításokat hajtottunk végre a kihelyezett eszközön, kérem tesztelje a szolgáltatást.
Visszaírtam, hogy továbbra is rossz. Erre az alábbi válasz jött:
Rendszerünk információi szerint a hibajelenséget központi probléma
okozza, melyet illetékes kollégáink igyekeznek a lehető leghamarabb
elhárítani.
Most akkor melyik?
-
nettle
csendes tag
-
-
-
r3dsnake
nagyúr
válasz
r3dsnake #97738 üzenetére
Fhu visszakértem magam bridge módból, hogy az ONT legyen a router. Nem volt egyszerű. Mindenképp sávszélet akartak méretni velem, meg hogy dugjam össze máshogy, biztos nem a routerem kevés a gigabithez. Mondom de, itt nézem a router felületét, maxra kiakad a procija, ha elkezdek mérni. Nembaj dugjam össze azért direktbe is. Mondom nem tudom, nem vagyok otthon, távoli aszalról nézem. Aztán a 12(!!) perces telefonbeszélgetés végén eljutottunk odáig, hogy visszateszik nekem bridge-ből.
Miért kell ez? Amikor bridge-be kértem át, 2 perc alatt megvoltunk, senki nem kérdezett semmit, nem kellett magyarázattal meg speedtestekkel szolgálnom hozzá.
-
Dr.NX
addikt
válasz
r3dsnake #97735 üzenetére
TP-Link AX10-et adnak és csak net mellé nem kérheted.
https://digi.hu/WIFI6
"Az akció 12 hónap határozott idejű hűségidő vállalással igénybe vett DIGINet 1000 FTTH 2019 + DIGITV 2019 + DIGITel 250 szolgáltatások DIGI NEKEM csomagban történő előfizetése esetén érhető el."
"A szolgáltató által megjelölt kábeles FTTH területek, ahol a Wi-Fi 6 technológiát tartalmazó ajánlat elérhető: Békéscsaba, Budapest, Debrecen, Dunaújváros, Győr, Kecskemét, Miskolc, Pécs, Szeged, Székesfehérvár, Szolnok, Tatabánya, Veszprém." -
MadMancs
veterán
válasz
r3dsnake #97698 üzenetére
Természetesen igen.
Viszont arra készülj hogy nem biztos hogy gyors teszt lesz, 2 perctől több óráig is tarthat a váltás. Nekem utoljára 2 perc alatt átkerült router módba, viszont bridge módba vissza telefonhívástól számított 7 óra körül történt meg (hivatalosan 72 óra max amit vállalnak). -
Dragon3000
nagyúr
válasz
r3dsnake #85269 üzenetére
A legtöbb embernek bőven elég, max gyorsabb wifi kellene. Ahol több gép is van, ott már lehetnek gondok (nem látják egymást a hálózaton, vagy switch vagy egy router kell) vagy komolyabb terhelést kap az ont router módban (komolyabb torrentezés, ilyenkor kell egy jobb router), illetve vannak egyéb elvárások (pl ddns, ehhez is egy saját router kell). Nálam nem volt kérdés, mindhárom feltétel igaz rám, több gép, illetve telefon is wifin szinkronizál a nasra, kell a ddns, és aránylag nagy a havi forgalmam 60-90TB, de nem is volt gondom, mivel fttb miatt úgyis kellett a megfelelő router, mert ott is gigabites netem volt már és a felhasználási szokásom nem változott.
-
M_AND_Ms
veterán
válasz
r3dsnake #84569 üzenetére
Majd, ha egyszer kizárva találod magad a géoedről, a levelezésedből, az adataidból, vagy majd ha nevedben történnek dolgok, amiketet nem szeretnél, vagy csak egyszerűen a tudtod nélkül platformot nyújtasz a gépeddel olyan folyamatoknak, amik illegálisak...akkor majd rájössz, nem ajánlott elbagatelizálni a biztonságot.
Egy Vpn-t beállítani nem nagy dolog, használata nem bonyolult, nem okoz nehézséget. -
TeeJay
félisten
válasz
r3dsnake #80148 üzenetére
oké de írtam hogy ahol DIGI épített ki FTTB-t ott sokkal jobb a helyzet
kispest kőbánya szeged mind jobb
nálunk csak felvásárolta más által kiépített FTTB-t és látszik hogy ez bitangpusztulatosan fostos hálózat... nálatok ha emelnek érezni fogjátok, én nem fogomrrobi:
DIGI 1000 nethez ASUS AC65P vagy AC1200GU vagy AC57U V1 (szigorúan V1 bár alig kapni már) -
4Grider
félisten
válasz
r3dsnake #78604 üzenetére
Bridge-be akkor tetetsz szolgáltatói eszközt, ha a saját routereddel szeretnéd felépíteni a pppoe kapcsolatot és a saját LAN-odat menedzselni.
A fos (néhány dolláros) szolgáltatói eszközök egy normális (mondjuk az összefoglalóban szereplő ajánlott) saját routerrel szemben nem igazán tudnak versenyezni. -
adika4444
addikt
válasz
r3dsnake #78453 üzenetére
A PPPoE kapcsolatot építő eszköz WAN címe ha beleesik a 100.64.0.0 - 100.127.255.255 tartományba, akkor NAT-olva vagy.
Saját routerrel érdemes építeni a PPPoE-t, tehát bridge-be a DIGI kütyüje. A PPPoE kapcsolat extra terhelést rak a routerre, tehát a gigabites port nem elég a gigás net routolásához.
Aktív témák
Hirdetés
Olvasd el az összefoglalót!
Társtopikok:
● DIGI kábel TV
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
Router kérdésekkel ezekbe a topikokba fáradjatok!
● Milyen routert?
● Router gondok
- Ryzen 3 3200g, Gigabyte A520M K V2, 16GB ram, 512Verbatim Vi560S2 M. 2 ssd+256 GB ssd
- HP EliteBook 850 G8 Fémházas Multimédiás Laptop 15,6" -65% i7-1185G7 16/512 Iris Xe FHD Magyar
- ELADÓ ASUS Vivobook 15 (X1504VA) Notebook - 15,6" Intel i5-1335U, 8GB, 512GB SSD, Win11
- Szép! HP EliteBook 850 G8 Fémházas Multimédiás Laptop 15,6" -65% i7-1185G7 32/512 Iris Xe FHD Magyar
- HP EliteBook 850 G7 Fémházas Szuper Strapabíró Laptop 15,6" -65% i7-10610U 16/512 FHD IPS Magyar
- Logitech MX Magyar Business Windows Edition HU Átalakítás és testreszabás / mx keys
- Bomba ár! Dell Latitude E6540 - i5-4GEN I 8GB I 320GB I DVDRW I 15,6" FHD I HDMI I W10 I Gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X280 - i5-G8 I 8GB I 256SSD I 12,5" FHD Touch I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Thinkpad P16s notebookot vennék
- Csere-Beszámítás! RGB Számítógép PC játékra! R5 5600X / RTX 3060Ti 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged