Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz ncc1701 #13447 üzenetére

    igen, a legjobb helyre került, itt nem para. mondjuk ha 1-2 travi kör után mindig kell 100k körül javítani, akkor százalékban elég sokat elvesz (fél milla körül hoz horkolással egy run), így jobban megéri a ral repair mikor májd majdnem tönkremegy. azért 3 milla gold egy ral-ért jutányos ár.

    amúgy tegnap utánajártam a barb helm témának, mivel sokat tickelő aoe támadásoknál a delirium gyakran be tudja adni a doll formát ami azért idegesítő (de általánosan szinte sosem fordul elő hogy procolna). szóval utánanéztem mivel lehetne rare-ben helyettesíteni, azaz mennyire op a cucc.

    rare barbarian helm ugye lehet:
    - Berserker's: +2 to Barbarian (Affix Level 50)
    - Resonant: +2 to Warcries (Affix Level 40)*

    viszont ez mindkettő prefix, tehát egyszerre nem lehet, így nyilván a Berserker's a kívánt roll. mellette suffix-ből nem lehet már egyedi skill sem, azok a barbarian class helm automod-jából jöhetnek (ott ugye elvben lehet 3db akár mind +3 skill).

    tehát az én sityóm elég jó, viszont még nagyobb mákkal rare helm-en is spawn-olhat akár perfekt értékekkel +3 bo/+3 wc/+3 bc is, a Berserker's +2 all barb mellé, és még egy csomó egyéb jó stat is kerülhet rá (fhr, resek, life stb), tehát az igazán OP egy ilyen sárga cucc lenne, elképesztő kis drop eséllyel :C

    ja és amúgy a socket stat is prefix, tehát ezekre marad a larzuk +1 socket, de az már csak hab a tortán.

    *ez magic-en lehet +3 to Warcries is (Affix Level 60-al, így jöhet ki pl. az igen ritka +6 bo kék item, ha +3 bo spawnol mellé)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák