Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhunor

    őstag

    válasz granini #83623 üzenetére

    Mi (én) tegnap kipróbáltuk a hibrid static-palm monkot, de ez az öszvérmegoldás nem az igazi. A static charge nagyon legyengül a flying dragon hiánya miatt (mert kockába fist of az'turrasq ment), a 4p rainment hiánya miatt estem-keltem mert a 8 secenként egy dashing strike nem elég az újrapozícionáláshoz amikor lézershow meg frozen van, a LoH értéke a töredékére csökken szintén a flying dragon proc hiánya miatt. Ha pedig összekombózod az SWK és a rainment 4+4-et, akkor kiesik az eye of peshkov (mert a spirit guards kötelező, a gungdo nélkül meg a palm félmegoldás) és a convention of elements.

    A trasht egyébként szépen lepucolja a palm még gr70-en is egykezesből számolva (3k-s shenlong, AS nélkül), de igazából nem gyorsabb, mint a kimaxolt static charge, ami szintén elolvasztja a trasht, csak közben nem áldozza be a túlélést. Lehet, hogy egy ancient furnace-szel a palm-fókuszú monk négyfős csapatban hasznosabb, de nem vagyok benne biztos - a dartsos doki úgy proccolja a staticot, hogy állandó az ívfesz :). A mi problémánk leginkább az, hogy Gorni barbár support nélkül gr70 körül egyszerűen nem éli túl a frozent, orbitert, electrifiedot (utóbbi static monk mellett kész rémálom egyébként, dokinak instant halál ignore pain nélkül ha mellettem áll).

Új hozzászólás Aktív témák