- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Netfone
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Realme 9 Pro+ - szükséges plusz?
Új hozzászólás Aktív témák
-
teptep
senior tag
válasz
Tyson5 #75017 üzenetére
Ha tartósan 94% a proci terhelés, akkor indokolt a hűtés. De pár lap megnyitása nem indokolja a tartós terhelést. Az 5625U procinak egy ilyen meg sem szabad, hogy kottyanjon. Én most egy sokkal gyengébb i3-al 7 híroldalt nyitottam meg. A képen látszik, hogy néhány mp alatt betölt és utána pár %-ra visszaáll. És ekkor van 12 szál nyitva a Goggle alkalmazásban. Számomra nem világos, hogy neked miért van 33 aktív Google szálad, miért magas a system terhelés, miért csak 4 GB fizikai memória szabad a 16-ból... Figyelned kellene, hogy melyik lap megnyitásakor akad ki a terhelés? Van-e valami futó bővítményed, hálózati forgalom, letöltés? Mi a helyzet, ha Edge böngészővel tesztelsz?
-
plömplöm
őstag
válasz
Tyson5 #72338 üzenetére
szia,
két válasz van, az elméleti és a gyakorlati:
az első szerint igen, bővíthető, mert a konkrétan említett típusban is lehetne dedikált videokártya, azaz a helye ott van.
a második szerint nem: felejtsd el, ezzel senki sem fog foglalkozni, hacsak Te neki nem állsz, vagy nem találsz valami lelkes valakit, aki ért is hozzá, fel is van szerszámozva és alkatrészezve és megfizeted. a szoftveres módosítások már gyerekjáték.röviden: nem. ha dgpu kell, keress és vegyél gyárilag dgpu-s kivitelt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Autós topik
- World of Tanks - MMO
- Beszántaná a marketingért felelős részlegét az Intel
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Milyen légkondit a lakásba?
- Futás, futópályák
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- További aktív témák...
- GAMER MSI LAPTOP : 15,6" 144 HZ /// i5 12450H /// 16GB DDR4/// RTX 4050 6GB/// 1TB NVME
- HP Elitebook 840 G8 14" fullHD i5-1145G7 32/512GB Garancia
- ASUS TUF Gaming F15 gamer laptop
- X1 Yoga 8th 2-in-1 14" FHD+ IPS érintő i5-1335U 16GB 256GB NVMe ujjolv IR kam aktív toll gar
- Bomba ár! Siemens Simatic Field PG M5 - i7-6820EQ I 8GB I 1TB SSD I 15,6" FHD I W11 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 16/32/64GB RAM RTX 4060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Gigabyte H610M i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Be Quiet! 730W
- Beszámítás! Apple Mac Studio M2 MAX 2023 32GB 512GB SSD számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- LG 55C3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest