Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz Siffredi #7170 üzenetére

    Továbbra sem értem, hogy a kártyaolvasónál ez miért hiba... :)
    A legtöbb kártyaolvasó nem rögzíti be a kártyát.
    A gépem azért jelez a vaklap berakásakor, mert ahogy írtam, a ki- és bekattintás egy mechanikus kapcsolót is üzemeltet. Gondolom, "bekattintáskor" fizikailag bekapcsolja az olvasót, és az XP jelez, hogy eszköz van felcsatlakoztatva, de mivel kártya nincs benne, rögtön ki is kapcsol szoftveresen, ezért ismét hangjelzés jön, hogy az eszköz le van választva.
    Oldalra nekem minimálisat mozog, annyit, amennyit általában az ilyen mechanikai kialakítás enged. Ha mérni kéne, talán 0,5mm.

    Akksi ügyben a negatív tapasztalatok csak V1400-nál voltak, V1500-nál nem. Én ezek szerint szerencsés vagyok, mert nekem sem igen mocorog, csak ha kézzel cseszegetem, akkor el tudom mozdítani, de ahogy mondtam, a gép forgatására, mozgatására az akku nem mozdul. Egyes fórumokon 2mm(!)-es elmozdulásról is beszámoltak.

    kekegsm: nekem V1400-asom van. Fentiek alapján más olvasó van benne, mint a V1500-ban.

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák