Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DokiBaxxi

    őstag

    válasz m3gyo #3203 üzenetére

    Maximálisan egyetértek, katasztrofális a DayZ-nek a közössége. Sajnos egyre több olyan játék van ami jó lehetne de a közösség tönkreteszi mert a sok troll meg agyatlan baromarc kurva viccesnek találja, hogy kérdés nélkül lelövi a másikat, csak keresztbe tesz mindenkinek ahogy tud, stb.

    A fentiekhez kapcsolódóan:
    2014-ben vettem a játékot és 750 órát öltem bele, ezzel a legtöbbet játszott játékom lett. Legutoljára talán 1 éve toltam komolyabban, mert szégyen, hogy milyen irányt vett a játék. Egyszerűen a fejlesztők képtelenek normálisan megcsinálni. Össze-vissza váltogatják, hogy mit helyeznek előrébb a fontossági sorrendben, ami végülis teljesen mind1, mert semmit nem tudnak jól megcsinálni. Ez részben mondjuk a motor hibája is. Kiadták a játékot 2013 decemberében egy DX9-es (!!) motorral, amikor már látszott, hogy lassan a DX11 korlátai is szűkösek lesznek. Csapnivaló animációk, mechanikák, optimalizációról ne is beszéljünk. Most csinálják az Enfusin engine-t ugye, átállnak DX11-re. 2017-BEN DX11-RE KÖNYÖRGÖM :W :W

    Ráadásul amit késznek neveznek (túlélési rendszer, craft rendszer) az sincs kész, nehezen lehet rendszernek nevezni, hogy vannak dolgok amiket tudsz kraftolni amik segítik a túlélést. Kb. random ha az eszükbe jutott valami, azt belerakták. A loot is egyszerűen csapnivaló, semmi értelme nincs az egésznek, teljesen mázlin alapul az egész. Felfutsz military base-re, ÉNY-i reptér, stb, mit találsz? Nadrágokat meg pólókat hát grat :W

    Amit szintén nem tudok még megérteni, azok az értelmetlen mechanikák. Oké, hogy ez egy hardcore túlélőjáték, de könyörgöm, miért kell ennek a szórakozásnak a kárára mennie? MI AZ, HOGY A FEGYVERCSŐBE RANDOM BERAGAD A GOLYÓ ÉS NEM TUDSZ LŐNI, EMIATT TÉGED LŐNEK LE ÉS BUKSZ MINDENT? EZ KI SZERINT VOLT JÓ ÖTLET?!

    Tényleg Early Access megjelenés óta folyamatosan csak a kifogások mennek, szánalmasan lassan haladnak, ha meg megcsinálnak valamit, azt se normálisan. Mikor kijött az új renderer első iterációja, milyen jó volt az FPS, városban is volt 60. Most meg megint kezdünk visszaesni, hihetetlen...

    [ Szerkesztve ]

    "-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

Új hozzászólás Aktív témák