- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Milyen okostelefont vegyek?
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- A Galaxy Z Fold7, minden színben és oldalról
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy A34 - plus size modell
-
Mobilarena
Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook
Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó
Új hozzászólás Aktív témák
-
olle
senior tag
válasz
infectedmann #71020 üzenetére
"Megérkezett az 1600X de sajnos a vízhűtőhöz nem kaptam lefogatót így az Athlon x4 950 gyári hűtőjével használom. Szigorúan kétmagosítva és precision boost nélkül, hogy elbírja a kis borda amíg megérkezik a nagyhoz a keret utána mehet a menet."
-
ArthurShelby
addikt
válasz
infectedmann #70995 üzenetére
Megvan a megoldás. A konverziót a paypal-ra kell hagyni (ami ugye lehúz kicsit), de így működik.
-
Redneck
nagyúr
válasz
infectedmann #70985 üzenetére
Mert nem dob be 3 idiótát mellétek, max két csalót enemynek néha.
-
lemusz
addikt
válasz
infectedmann #70921 üzenetére
VAC is hullámokban jön elvileg. Tehát akit kivág meccs közben a szerverről, az még az is lehet hogy azon az adott meccsen nem is csalt, de napokkal-hetekkel azelőtt igen.
-
Ochocinco46
aktív tag
válasz
infectedmann #70760 üzenetére
Procit is neztem afterburnerben, minden mag szepen tartotta az orajelet, nem volt tul meleg se.
Mikor legutobb jatszottam vele jopar honapja, abszolut semmi gondom nem volt, ezert nem ertem mi a baj.
Uj, multi jatekok, amihez azert szinten kell proci is hibatlanul futnak.
High beallitasok vannak tobbnyire, probaltam felbontast es grafot is allitani, de abszolut nincs ra hatasa, mondjuk egy 480 aze birkozzon is meg egy hat eves gammaval... -
skL86
tag
válasz
infectedmann #70661 üzenetére
Érdemes kicsit kilendülni a szellemi komforzónából, a skatulyából, szélesebb sprektumban látni a világot. Rengetegen játszanak ezzel a játékkal, millió fajta stílusban, és rendkívül változatosak az egyéni kondiciók, nem beszélve a random játékosok pillanatnyi viszonyulását egymáshoz. A játékban betöltött rankod egy átlag teljesítmény eredményét takarja, ezen belül nagyon nagy lehet a mozgástér, egyénileg is, de főleg csapat szinten. Biztos vagyok benne, hogy mindenkinek megvan az az érzés, aki legalább pár száz órát beleölt ebbe a játékba, mikor kijön a lépés, mikor nagyon jól jönnek ki a timingok, egyénileg. A másik mikor csapat szinten játszik úgy egy random team, hogy a játékstílusuk passzol egymáshoz. Aztán persze van a másik véglet, mikor minden rossz, akkor tolja át a füstöt mikor gránáttal állsz a kezedben és ott vár rád, ahova nem nézel éppen be, vagy egyszerűen csak fejbelőnek állandóan. Csapat szinten meg teljes lehet a káosz. Szóval nagyon nagy szakadékok lehetnek egy azonos rankbéli összecsapásban is, ezt érdemes megérteni, és nem mindig az összeesküvés elméleteket gyártani.
-
PeL
addikt
válasz
infectedmann #67491 üzenetére
Nem véletlen hagytuk mi is itt ezt a szart haverokkal. Alig van olyan meccs ahol ne lenne olyan az enemybe aki a fél meccset átszopva hirtelen megtáltosodik és átmegy KennyS-be. Már csak a dropokat szedem ki jóformán, MM-ezni semmi értelme a csalók és smurfok miatt, csak idegbajt kap az ember folyton mikor nyert meccseket fordítanak meg vagy aláznak szarrá azonos rankosok. Kodiak se véletlen ment el inkább PUBG-zni, megmondta ő is hogy tele van ez a játék csalókkal.
-
gtamate2
veterán
válasz
infectedmann #67491 üzenetére
És most már jobb?
-
HdRew
őstag
válasz
infectedmann #67209 üzenetére
Az biztos, hogy az esportok mostanában lettek nagyon népszerűek, a source-korszakban még eléggé kezdetleges volt.
De a dust2, inferno, train, nuke megmutatja, hogy van igény a régebbi verzió pályáira.
(#67210) szebe
Mirage jó lenne.
Én pl. imádtam a piranesin játszani, és ha jól emlékszem a map-poolba beletartozott. Az egyik legjobban balance-olt pálya volt szerintem.
-
Carvus
senior tag
válasz
infectedmann #67151 üzenetére
Nekem is megvolt az első major dropom, Overpass emlékcsomag melyet Kjaerbye írta alá! Gondolkodok rajta kinyissam...
-
lemusz
addikt
válasz
infectedmann #67145 üzenetére
Katowice 2014 is hasonló volt, de ez a közönség még annál is hangosabb. Hihetetlen. Kezdetek óta mióta játszom (2009) a kedvenc csapatom és amikor egy egész aréna dübörög nekik a könnyem majd kicsordul az örömtől. [link]
-
30z.Samu
titán
válasz
infectedmann #66699 üzenetére
Kb ezt, csak rush B, vagy hasonló nélkül.
Ha nem nézem a radart, akkor nem tudom mi történik.
-
lemusz
addikt
válasz
infectedmann #66699 üzenetére
De az infó....
-
dugo_
veterán
válasz
infectedmann #66651 üzenetére
Vegyél mikrofont. A chat nem infózásra való.
-
Vismajor01
addikt
válasz
infectedmann #66643 üzenetére
Azért árnyaljuk a képet egy kicsit. Én nem sorolom magam a szar játékosok közé, és mégis van amikor akkor értesülök arról, hogy a terorristák a másik lerakót támadják amikor lerakták a bombát. És ez rohadtul nem az én hibám, hanem a csapattársaimé akik b*sznak lekommunikálni, hogy mi történik. És ez global szint, gondolom ennél lejjebb ez egyre rosszabb, ergo lehet, hogy a te példádban nem is az volt a hülye, aki A-t védte.
-
Redneck
nagyúr
válasz
infectedmann #66643 üzenetére
Jó neked hogy tudsz rajta mosolyogni!
Ilyenkor van az, hogy körönként lövöldözöd le a fél T csapatot, a maradék balek társak pedig nem tudják 3-man vagy 4-en lehozni, mert lassúak és bénák.
-
joe-ker
senior tag
válasz
infectedmann #66508 üzenetére
De legalább a pályát belátod egy darabig,lehet infózni. Nálam is előfordul néha.
-
Arkennys
addikt
válasz
infectedmann #66508 üzenetére
velem megesik minden pár mm alatt, már természetesnek veszem
-
PeL
addikt
válasz
infectedmann #66508 üzenetére
Ismert bug
És a megoldására is rájöttél.
-
dugo_
veterán
válasz
infectedmann #66502 üzenetére
0,5/2/24/168 óra a lépésköz. Utána tiszta hetenként csökken vissza 1-1 szintet.
42 nap zsinórban a rekordom.
-
Vanir
veterán
válasz
infectedmann #66502 üzenetére
Megy felfele, először 30 perc, aztán ahogy sorozatban követed el a leaveket, szépen hosszabbodik az idő is. 7 nap a legtöbb.
-
AllTheBest
őstag
válasz
infectedmann #66446 üzenetére
Ha úgyis csak kiakaszt téged a játék, akkor miért nem törlöd?
-
Franklin
addikt
válasz
infectedmann #66330 üzenetére
Dust2-t kerülni kell, Prime-ot minél előbb elérni és csak azon tolni, tapasztalataim szerint ez a kettő már nagymértékben csökkenti az esélyét, hogy csalókba fusson az ember.
-
sss
őstag
válasz
infectedmann #66326 üzenetére
Ezért jobb a borderlands.
-
30z.Samu
titán
válasz
infectedmann #66326 üzenetére
Szívemből "beszélsz".
Pénteken így buktuk el az uccsó meccset...előtte azt se tudták milyen rendezvényen vannak.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Counter-Strike: Global Offensive
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Akció! Újra Gamer EGEREK! Glorious , Endgamer XM1R , Nibio
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E6540, E5550, E5570, 5580, 5590, 5500, 5501, 5510/ SZÁMLA + GARANCIA
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T15 G1 - i5-10GEN I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest