Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • W666W

    tag

    válasz Matthewus #52 üzenetére

    Memöriazabálás jogos felvetés..Nálam a többi általad vázolt probléma nem jelentkezett soha még nem omlottak össze lapok a pluginek is rendesen müködnek

    Egy tévedést azért szeretnék eloszlatni nekem semmi bajom nincs a Dragonnal egyenlöre nem tetszik nem használom, de azzal a jelenséggel már igen van hogy ha a Comodosok csinálnak valamit az egyébként Igen JÓ CIS-en kivül akkor mindig Jön valaki aki úgy akarja beállítani mintha egy valami Hü de világrengetö megváltó dolog történt..Én nem Comodo ellenes vagyok, csak úgy gondolom hogy a cipész maradjon a kaptafánál...
    Én jelenleg az alábbi Comodo termékeket használom

    CIS 3.14
    CSC
    Comodo VE
    EASY VPN

    Tehát nem mondhatom Magamról, hogy Comodo ellenes vagyok csak nekem ez a böngészökészítösdi nagyon markentinges dolognak tünik..ráadásul ha azt nézem, hogy ugye nem egy új alapra építkeznek és azért valljuk be egy nem rossz CHROME -ot egy kicsit "kiherélték" ami nekeik nem tetszett belerakták a saját dolgukat és most / azt nem tudom hogy Ök mit vártak / de itt néhányan ugy kezelik aDRAGONt mintha ez a böngészö forradalmasítaná meg a piacot....

    Nekem csak ez a problémám.semmi több... ;]

Új hozzászólás Aktív témák