- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Három Redmi 15 érkezett a lengyel piacra
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Yettel topik
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
--- Még az új vizsgarendszer előtti információk, majd frissítjük! ---
Gyakran ismételt kérdések
Olvasd el a cikkeket itt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
crok
Topikgazda
válasz
Rambovits #14100 üzenetére
Jó helyre írtál.
Jó lenne a pontos konfig.. de tapasztalatból mondhatom hogy baromisokszor figyelmetlenség az újrahúzáskor az ok: pl. a jelszó kijelölésekor hagysz egy space-t a végén.. nem látszik.. mégis beadtad a string-et és része a konfigban mert nincs utána más argumentum, része lesz a jelszónak.
Manapság azt látom (jópár éve), hogy az affected version-t nem az alapján írják már ki, hogy a kód alapján melyik IOS-be volt ugyanaz beleforgatva, hanem hogy a beérkezett rinyálások alapján az ügyfail mit használt mikor lejelentette - simán beleeshet az a T csak másnál nem jött még elő (legalábbis addig amíg a bug-ot meg nem nyitották vagy utoljára frissítették).
- Első körben reconfig de ügyelve hogy ne legyen trailing space vagy hasonló.
- Második: ha valamilyen Internet DSL-el ahol cert-es DMVPN-t használsz akkor simán lehet MTU probléma is és a nagy (>1500byte) cert tördelve lett és valahol nem fér át az első fele - így ragadsz bent. Sajnos ez is gyakori, a szolgáltató rendszerében backbone szinten volt olyan path válozás amit te nyilván nem érzékelsz de egy kiesés miatt pl. secured path-on van egy BB linkjük amin szűk keresztmetszet az MTU (régi rendszer a backup, új rendszer az éles).
- Harmadikban meg reload. Ez nálam is a gyakorlati tapasztalat.
- 15.3 vagy 15.4 M-est javaslok.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kérlek használd a keresőt, mielőtt kérdezel!
- Olvasd el a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!
- A dumpok és a warez tiltott témának számítanak!
- Jövedelem
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Októberben kerülnek legacy státuszba a régebbi GeForce VGA-k
- Lightyear - befektetési app
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Proxmox VE
- QNAP hálózati adattárolók (NAS)
- Adatmentés - HDD - SSD - Flash
- Milyen routert?
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- További aktív témák...
- Eredeti Xbox One játékok
- 0 perces RYZEN laptop, eredeti Win10! FullHD IPS / 12GB DDR4 / Samsung SSD! LEGOLCSÓBB SZÁMLÁS ÁR!
- Eredeti Xbox 360 játékok
- Új INTEL LAMINAR RM1 (LGA1700/1851) nullperces, rézmagos hűtők! GAR/SZÁMLA! A LEGOLCSÓBB SZÁMLÁS ÁR!
- AKCIÓ! DDR5 GAMER PC: Intel Core Ultra 7 265KF +RTX 3060Ti/3080/4060/4070 +16-64GB DDR5! GAR/SZÁMLA!
- Új Asus F16 TUF WQXGA 165Hz G-Sync i7-14650HX 16mag 16GB 1TB SSD Nvidia RTX 5050 8GB Win11 Garancia
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T440P - i5-4GEN I 8GB I 128GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Gari!
- Olcsó Notebook! Dell Latitude E6540! I7 4600U / 8GB DDR3 / 128GB SSD! / HD8790M
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest