Hirdetés
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Fotók, videók mobillal
- MIUI / HyperOS topik
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Beárazták a Nubia Z80 Ultra európai verzióját
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Apple Watch
- Yettel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
carl18
addikt
válasz
Steevy84
#17522
üzenetére
Mondjuk így jól járták 1 fizet 2-őt kap akció!

7,4 voltos az akkuja aminek max töltése 8,4 volt van egy adott szint ha kevés a volt és ezért torzíthat 30-40% körül. 6-6,5 volt környékye talán.#17498soultrapp
50E+ posta nem is rossz.
Láttom volt itt a vita melyik hangszór milyen nyilván jó a JBL de elég jó felárat kér is érte.
Szerintem mindig van egy adott gyártónak egy széria ami nagyon jól sikerül.
(Anker Motion Plus 2019)-be nagyot futott, volt nekik Motion Boom.
De ahogy másik is írták élőbe a igazi megtapasztalni.
Írtam egyik haveromnak van Xtreme 2 és valahogy szebb tud lenni mint a D fine Plus.
Akkor volt nekem is Motion Boom amiről legendák mentek, nyilván a jó árazás végett.
De a Dockin mellet én nem éreztem hogy olyan nagyot szólna, hiába az egyéni EQ sok magas tartomány egyszerűen nem jön ki belőle hiába csinálok vele bármit.
Aztán egyéni EQ 50-60% körüli hangerőn 8-10 óra jött ki belőle max.
Ezek is úgy a valóságba ki ábrádítóak voltak nekem, a hang se olyan volt mint amit képzeltem. Jó volt de a Dockin fényébe valahogy mondhatom zeneibb volt a D fine.
Ének hangok is a magas sugárzó miatt jobb volt a Dockinba. Amire Oluv írta néha Bommy, a Motion Boom meg 60-70% körül szépen vissza veszi a basszust.
Plus volt a táskás kisérlet váltásba a Dockin mint egy mélynyomó úgy szólt, a Motion Boom EQ mellet se volt olyan mély.+ Írtam egy tagnak talán annak aki pont megvette tőlem a Motion boomot, írtam látom neked is van Dockin mit gondolsz melyik szól jobban a kettő közül.
Ő is azt írta szerinted is a Dockin legyőzi a Motion Boomot, szóval Dockin 2.0 Boom ellen.
Más felől élőbe a anker anyag használata se volt túl elégséges, ilyen olcsó gagyi műanyag hatása volt. Dockin külsöre is elegánsabb valahogy stylusosabb.De már most ahogy elnézzem a Earfun sok piacot lefed, most jön a Uboom X és Oluv ígérte ha a Earfun új firmware-t add ő megpróbálja kiharcolni az általa hangolt EQ beállításokat házilag lehesen telepíteni. És (Oluv firmware miatt meg kaphatjuk Oluv hangolsását).
Új hozzászólás Aktív témák
- iPad Pro 11" (2022) 128 GB + Apple Pencil!
- Galaxy S23+ 8/512 GB eladó
- Üzletből, garanciával, MSI Creator Z16 A12UET-039IT intel Core i7-12700H/16GB RAM/1TB SSD/RTX3060
- Denon AVR X2100W Magnat Vector 77 5.1 hangfalakkal
- Üzletből, garanciával, Új Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12 Ultra 7 155u/32GBRAM/1TB SSD/OLED kijelző
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Eredeti Lenovo 90W szögleges laptop táp + kerek átalakító egyben eladó
- Samsung Galaxy A16 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! 8TB Western Digital Red Plus SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy A32 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




