Hirdetés
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- Milyen okostelefont vegyek?
- Redmi Note 9S néven érkezett meg a Redmi Note 9 Pro
- iPhone topik
- MWC 2025: Előrendelhető a Nothing Phone (3a)
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Yettel topik
- One mobilszolgáltatások
- Előrendelhető a Nothing Phone (3a) Pro
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
jozsi252
veterán
Én alapból úgy applikáltam hogy a szivacsot egy nagyon picit benedvesítettem. És ugye mindig mikor belenyomtam a szivacsot a fusso-ba egy nagyon pici nedvesség érte. Ősz óta nemrég néztem meg, és kiszáradásnak semmi nyoma sincs, most lesz 1 éves nekem. Szóval ez egy jó megoldás lehet a kiszáradás elkerülésére.
Egy kis nedvességtől amúgy semmi baja nem lesz, gyártóval is beszéltem és ő kifejezetten ajánlotta hogy nyugodtan nedvesítsem be az applikátort. Ezzel felvinni is könnyebb, illetve maga az anyag sem szárad ki hónapok múlva sem.
Applikálni meg azért alap dolog hogy gumikesztyűbe kell/illik!(#39052) japci
Igen sajnos sok ilyet lehet olvasni neten hogy az autó megsérül a fóliázás után. Ez is az egyik dolog ami miatt még nem vittem, mert nem tudom eldönteni hogy hol lenne a legjobb helye.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÚJ Dell Latitude 15 5550 - 15.6"FHD - i5-1335U - 8GB - 512GB SSD - Win 11 - 3év garancia - MAGYAR
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 7900 XT 20GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T460 - i5-6GEN I 8GB I 500GB I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!
- LG 55C3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest