- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Megérkezett a Poco M6 Pro 4G
- TKSTAR TK905
- Carl Pei megmondta nagyjából, hogy mennyi lesz a Phone (3)
- iPhone topik
- Netfone
- Yettel topik
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
Mobilarena
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Yocooka
csendes tag
válasz
junkpod #117855 üzenetére
Érdekelne, hogy ezt az nvdata mappát hol találom?
Egyébként a 2014.08.15.-i 4.4 ROM a gyártó oldaláról származik, így annak fényében, hogy a sajátomról nem készült backup, ennél eredetibbet már nem tudok feltenni. Annyit módosítottam rajta, hogy kicseréltem benne a két EBR fájlt, hogy más legyen a partíció.
Bónuszként az este észrevettem rajta, hogy a kamera alkalmazásban nem tudok a kamerák között váltani, mert hiányzik az app-ből a fordító "piktogram" és más alkalmazásban sem lehetett használni.
Továbbá egyszer random újra is indult, ezért felfrissítettem a 2015.01.26.-i ROM-mal, (ez volt fent amikor feltettem az első kérdésem)Egyébként a telefon már tényleg nem egy "hardveres bajnok" és nincs is szükségem a 7 gigára, viszont a gyári meg kevés volt, pedig egy játék sincs rajta. (na jó, van. A candy crush
)
Csupán azért ennyi, mert EBR-t nem tudok "írni", ezt meg valaki megcsinálta direkt ehhez a telefonhoz.Ha nem nagy összeg, egy antennacserét még megcsinálok, de most néztem GSM monitorral a jelszintet és ha lerakom, ha kézben nyomkodom, hajlítgatom, rázogatom a grafikon -91db jelszintet mutat egy vastag falú vályogházban. (Mondjuk azt nem értem, hogy ha két sim van benne, miért nem külön-külön mutatja.) Persze ezek csak laikus próbálkozások.
Azt viszont észrevettem, hogy mint ha a WiFi is ingadozna, de azt még nem monitoroztam.Ha nem oldódik meg, meglátom mennyire lesz zavaró és megpróbálok együtt élni vele. Azért jó lenne ha még kibírná az idei évet. Karácsony előtt nem szeretném meglepni magam
Új hozzászólás Aktív témák
- Politika
- Sorozatok
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Filmvilág
- GTA VI
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Milyen videókártyát?
- Egymásra licitálnak a kiadók, hogy kihasználják a GTA VI késését
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 128GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB/12 Dual Sim Független Black 2026 februárig garanciális
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Akku: 84%, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone 13 Pro 256GB, Akku: 85%, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Samsung Galaxy A25 5G 6/128GB, Mgekímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Csere-Beszámítás! Playstation 4 Gold Edition! Olvass!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A70/Samsung Galaxy A71/Samsung Galaxy A72
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest