Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ödike

    tag

    Helló Mesterek! :R

    Aki tud légyszi segítsen.

    Hány hüvelykes legyen a kijelző ?
    7-10"
    Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni ?
    Újat
    Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció ?
    Hazai beszerzés
    Mire szeretnéd majd leginkább használni ? (játék, internet, filmnézés stb.)
    Internet, film, navigálás
    Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum ?
    50-75eFt

    Jó lenne ha lenne 3G lehetőség, a GPS meg még jobb lenne. Kijelzőből nem kell a HD, de természetesen nem hátrány. A GPS-t túrázáshoz használnánk, és nem autós navigációra, ha ez lehetséges.
    A WAYTEQ dolgokkal eddig meg voltam elégedve, de nem tudom valamelyik megfelelő lehet é nékem.
    Lehetőség szerint lehessen bővíteni, és az akkuja minél többet kibírjon.
    RAM-ból jó lenne 2GB. Prociból elég a 2 magos, de az legyen megbízható és gyors, de a négy magos sem kizárandó.

    Előre is köszi!

    Voltam már jobban is, de szarabbul még soha.

  • Ödike

    tag

    Helló Mesterek!
    Már szétmegy a fejem a nagy okosságtól, de nem tudom, hogy milyen tablet lenne a legjobb vétel számomra.Kérem, aki tud az segítsen egy kicsit.

    Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8 - 10
    Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? Mindenképpen újat, lehetőleg minél több garanciával.
    Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? Itthon kell megvenni, kell az ÁFÁs számla.
    Mire szeretnéd majd leginkább használni? Leginkább net, film, néha egy kicsit office, PDF nézegetés szerkesztés.
    Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? 75eFT (nem kell mindet elköltenem, de fölé nem akarok menni)

    3G nem életbevágó, de a GPS az sajna kell. Kijelző IPS.
    Wayteq és Prestigio termékeket nézegettem eddig, és a tesztjeik sem voltak rosszak. Ezek közül választanék, de ezekből is annyi van hogy csak na.

    Ha kérhetem, akkor egy 3G képes, és egy anélküli készüléket is javasoljatok.

    Előre is köszönöm! :R

    Voltam már jobban is, de szarabbul még soha.

  • Ödike

    tag

    Helló Mesterek!

    Változtak az igények :W
    Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8 - 10
    Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? Mindenképpen újat, lehetőleg minél több garanciával.
    Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? Itthon kell megvenni, kell az ÁFÁs számla.
    Mire szeretnéd majd leginkább használni? Leginkább net, film, néha egy kicsi office, PDF nézegetés szerkesztés.
    Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? 75eFT

    3G, GPS nem kell. Kijelző IPS. Nagy akkumulátor kapacitás előnyt élvez!

    Mivel párom még vacillál, így ha lehet, akkor egy 8 és egy 10"-os tabletet is ajánljatok légyszi.

    Előre is köszönöm! :R

    Voltam már jobban is, de szarabbul még soha.

  • Ödike

    tag

    Helló Mindenki!

    Sajna nem tudok dönteni, pedig a hétvégén már el kéne.
    Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8 - 10
    Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? Mindenképpen újat, lehetőleg minél több garanciával.
    Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? Itthon kell megvenni, kell az ÁFÁ-s számla.
    Mire szeretnéd majd leginkább használni? Leginkább net, film, PDF nézegetés szerkesztés.
    Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? 75eFT

    3G, GPS nem kell. Kijelző IPS. Nagy akkumulátor kapacitás előnyt élvez!
    Mivel párom még vacillál, így ha lehet, akkor egy 8 és egy 10"-os tabletet is ajánljatok légyszi.

    Előre is köszönöm! :R

    Voltam már jobban is, de szarabbul még soha.

  • Ödike

    tag

    Sziasztok!

    Két méretcsoportban is nézegettema tableteket, de sajna nem vagyok túl jártas a témában.
    Elolvastam már millióegy hozzászólást, de az is csak szűkíteni segített a kínálatot.
    A keretbe mindegyik belefér, netezésre, filmnézésre, egy kis játékra kellene a tablet.
    A nagyobb kijelzők esetében sajna úgy tűnik, hogy a kijelző felbontások kicsit megelőzték a korukat.

    7-8" méretben
    Alcor Zest Q813i tablet (ezt néztem ki)
    Asus MeMoPad HD 7 ME173X-1A010A/1A079A tablet, fehér...
    Nexus 7 by Asus 32GB tablet Refurbished...
    WayteQ xTAB-79qci tablet, fehér (Android)

    9-10" méretben
    Asus ME102A-1A023A tablet, fehér + Android (itt meg talán ezt)
    Alcor Zest Q933R 16GB tablet (Android)
    WayteQ xTAB-100qcr tablet (Android)
    Prestigio MultiPad 4 Quantum 9.7 (PMP5297C_QUAD).

    Szerintetek ezek közül melyik a legjobb ár/érték arányú, melyik jelenleg a bestbuy?

    Előre is köszi! :R

    Voltam már jobban is, de szarabbul még soha.

  • Ödike

    tag

    Helló Mesterek!

    WayteQ xTAB-79qci
    Nexus 7 by Asus 32GB tablet Refurbished
    Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85 (PMP7079D_WH_QUAD)
    Asus MeMoPad HD 7 ME173X-1O007A

    Ezek közül melyik lenne szerintetek a legjobb vétel?

    Előre is köszi!! :R

    Voltam már jobban is, de szarabbul még soha.

  • Ödike

    tag

    Sziasztok!

    ■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11" vagy 12"-nél nagyobb?
    10-11
    ■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
    Új (esetleg csak ajánlás szintjén, hogy mi éri meg használtan, bár nagyon félek, hogy át...nak)
    ■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Banggood, Aliexpress, stb.) is opció?
    Itthoni beszerzés
    ■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés, rajzolás, böngészés, stb.)
    Böngészés, netflix, YouTube, TV elötti böngészésre kell, mert már kicsi a telefon, rosz a szem.
    ■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj).
    60-70eFt

    Tényleg csak a TV helyett kell, hogy legyen min böngészni, videózni, ami nem a telefon, esetleg utazás közben videózni, netflixen nézni valamit.
    Nem akarok SIM kártyát tenni bele, otthon nem kell, ha meg elmegyünk, akkor majd a telefonon keresztül megy a WiFi.
    Ami fontos, hogy szép képe legyen, bírja az aku, és lehetőség szerint pár évet kihuzzon.

    Amit néztem:
    galaxy-tab-a7

    Előre is köszönööm! :R

    Voltam már jobban is, de szarabbul még soha.

Új hozzászólás Aktív témák