Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz cidalain #69692 üzenetére

    Kiderült, hogy mégsem fogad SIM kártyát az a típus sem, de nem tudom pontosan melyik lehet, mert azt mondta, a dobozán csak ennyi van: TAB 2 A7, mivel külsőre ez a neten talált kép hasonlít az Adam-re (a kép címében meg A7-10 van) és más fajta TAB 2 A7-et nem találtam (az Andy-n kívül), akkor ez csak az Adam lehet?! Az Adam dobozán van még külön valami típus jelölés? :F Vagy még valami még régebbi típus lehet? (Mert ahogy látom a netes képek címében is sokszor keverik a neveket, volt ott is A7-10F-nek írott, ami a képen csak az Adam volt). Fél éve vette kb. újonnan az MM-ben.

    Huh, 1 valami biztos: akkor a bátyámnak tuti nem az Andy van (nincs kék csík).
    ----

    Az Andy-ben vonzó a rendes kamera (az a 0.3MP-es az Adam-ben elég nonszensz). De nem alapfeltétel, csak számolgatok nem e érné meg pár K-val drágábban mégis... +Ugye az Andy az újabb modell és akkor az ajánlóban is csak ez szerepel.

    Ezen a SIM kártyán meg még gondolkodok...

    (Amúgy, ha már szerepel az A7-10F az ajánlóban, akkor lehet be kellene írni hozzá azokat, amiket te írtál az elnevezési káosz miatt, mert mindenki így keres rá a böngészőben és ők is úgy járnak mint én.) ((Amúgy meg ez megint egy elég rossz és etikátlan húzása a boltosoknak, a ha tényleg úgy van ahogy írtad... :(( )

    És kösz az infókat! :)

Új hozzászólás Aktív témák