Hirdetés
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Google Pixel topik
- iPhone topik
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Örömkönnyek és üres kezek a TriFold startjánál
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Hazai akkumulátorrekordra pályázik a OnePlus 15R
-
Mobilarena
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
Frozen
addikt
Szerintem meg pont nem küzd, egy ezer éves technologiával tudja azt 90-95% ban amit az amd legújabb új technologiás csiszolt gyémántja és utobbi sztem csak a technologia előnyel rendelkezik semmi mással ezért nem is értem sokaknál a nagy felángolást. Igen van amiben elvérzik mert sokat fogyaszt ,de tuti nem mindenki az áramszámlát fogja nézegetni mennyi az annyi
Majd meglátjuk mit dobálnak ki jövőre meg utánna -
janos666
nagyúr
Jah, ezzel most elveszítheti a Syklake kb. minden maradék IPC előnyét a Ryzen-el szemben, és még az órajel előnyéből is kophat valamennyi (a legrosszabb esetet nézve még akár tuning-potenciál beli előny is elértéktelenedhet).
"Jókor" cseréltem CPU-t (nemrég Sandy->Coffee).

(#1026) golya87 - Kicsit úgy, mint a népmeséből a kisgyerek, aki mindig farkast kiált. Mikor tényleg baj van, már az is csak zajnak fog tűnni, mert már nyolcszor leégett a falu (a farkasok miatt).
Aktív témák
- sziku69: Szólánc.
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Gyúrósok ide!
- Több száz játékban kezdi meg karrierjét az FSR Redstone
- MasterDeeJay: Harc a DDR5 árak ellen
- Digital Combat Simulator (DCS World)
- Filmgyűjtés
- Adventi kalendáriumok
- További aktív témák...
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Eredeti, új Lenovo 330W töltők - ADL330SDC3A
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF B760M i5 12400F 32GB DDR4 1TB SSD RX 6800 16GB ZALMAN Z1 Plus Cooler Master750W
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

Majd meglátjuk mit dobálnak ki jövőre meg utánna





