- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Milyen okostelefont vegyek?
- A Galaxy Z Fold7, minden színben és oldalról
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S24+ - a személyi asszisztens
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
-
Mobilarena
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Zeratul
addikt
-
oliba
őstag
Megnézve a képen feszültségeket és az órajeleket, akkor kb ezt látom:
+150mV +150Mhz-et jelent, míg további +50mV további még +50MHz-et. Remélem ez így nem lesz igaz, mert akkor bajosan lesz ez is tuningbajnok. Attól függ, hogy meddig engedik el a feszt. +100mV, akkor +100Mhz és elérjük majdnem az 1400MHz-et. Ha a képen látható kártyába alap feszen volt még benne 50MHz, akkor 1450MHz körül várhatjuk a tuningot.
-
Ren Hoek
veterán
Igen, ez a délelőtti Chiphell leakből van, csak most kiegészítve képekkel.
Nekem hihetőnek tűnik.Valószínűleg tényleg a 150 Wattos TDP limitálja első körben..., második körben pedig a chip. Viszont ha ki lesz engedve a gyeplő custom 2x6 pin 150-200 Watt közé, kíváncsi vagyok mit hoz.
(#22615) Komplikato: Azt én sem értem... szerintem rosszul van profilozva. Simán maxon kéne mennie... Pár %-ot biztosan hozna egy full RPM blower és hűvösebb GPU. Vagy full RPM + 88 fok, de akkor menjen is.
Szerk: Annyi történt szerintem, hogy az XFX elviselhető zajjal akarta megoldani ezt a gyári tuningot, ezért levették a ventiprofilt hagyva 88 fokig melegedve a GPU-t.
Custom megoldja. Efelett már biztosan beindul a kis kereplő hangja... -
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Most már meg kell várniuk a drivert. Mivel a decembert lekésték már nem rakják bele az alkalmazásba a Mantle drivert. Az majd ott lesz a Catalystben. Ennek a bétája még ebben a hónapban kijön. WHQL majd február végén.
A HD 7790-en nem aktív a TrueAudio blokk. Az, hogy benne van nem számít, attól még le van tiltva.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az AMD éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- Milyen okostelefont vegyek?
- Hobby elektronika
- Autós topik
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Milyen légkondit a lakásba?
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- Eladó Apple iPhone Xr 64GB fekete / ÚJ KIJELZŐ / 100% AKKU / 12 hónap jótállással!
- DELL PowerEdge R740 rack szerver - 2xGold 6130 (16c/32t, 2.1/3.7GHz), 64GB RAM, 10Gbit HBA330, áfás
- Asus ROG G20AJ - Intel Core i7-4790, GTX 980
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged