Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dkess

    őstag

    válasz jeni #8353 üzenetére

    Ahogy írtam is a legelső hozzászólásomban Dark Rock 4 hűtővel nem rendelkezem - viszont rendelkezésemre állt az internet, ahol akár nagyfelbontású képek formájában (több szögből - pl. pont felülről is) illetve YouTube videóból meg tudtam erről bizonyosodni még a hozzászólásom írását megelőzően.

    A Dark Rock Pro 4 kérdéssel kapcsolatban. Amennyiben az adatlapomat megnézed, akkor láthatod, hogy pont ilyen hűtővel rendelkezem X570 lappal egyetemben. A hozzászólásom írásakor illetve most is pont magam mellett tudom nézni, hogy pontosan mi lóg rá mire. Egyébként igen - erről a hűtőről is számtalan kép illetve videó is fellelhető a net -en alaplapra készre szerelt változatban is.

    Az eredeti kérdés tulajdonképpen csak azzal volt kapcsolatos, hogy esztétikai okokból az A2/B2 RAM slotok legyenek szabadon, hogy a led -es RAM -ok "teljes fényükben ragyoghassanak". A megoldási javaslatom az volt, hogy az is opció lehet, hogy a ventillátort átszereljük balra.

    A Locotus által említett Noctua D15S méretben a Dark Rock Pro 4 -el majdnem ekvivalens (kicsit vékonyabb). Amennyiben a 2. ventit átszereljük balra, avagy fel se rakjuk (mint a hozzászólásában a képen), akkor ugyanazt az eredményt kapjuk. Noctua -nál inkább a "Dark Rock 4" megfelelőjének háza táján lenne érdemes nézelődni. Ez a NH-U14P lenne - ha lenne (esetleg NH-U12P - ez kisebb ventivel ...). A NH-U12S vagy NH-U14S mellett viszont ventilátorostul szabadon maradna a RAM és van feketében is. Ez, mint 'S' -es verzió ("slim") vékonyabb, de hűtés szempontjából megfelelő.

    pH hír: [link]

    Szerk.: Amennyiben akarunk bonyolítani ( :) ) - akkor ezeket a hűtőket lehet forgatva is felszerelni. Azaz pl. hogy felfele fújjon ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák