Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz mmdms #57757 üzenetére

    En mondtam hogy Q3-at vegyel :) Azert annyire nem kell panikolni, nem megy a Pico egyelore sehova. A P5-ot (ha igaz) azert kukaztak mert az Apple Vision pro-val akarnak versenyezni. Marmint a bytedance fonoke lazalmaiban. Azt hogy hogyan gondolja ezt miutan az olcso Meta Quest-el nem sikerult nekik igazan versenyezni azt nem tudom. A lenyeg a gyakorlatban az hogy amig nem lepnek be az USA piacra addig a nagy penzekbol nem lesz semmi. A jelenlegi es az elozo USA kormany hozzaallasa a TokTok-hoz pedig olyan hogy szerintem egy darabig meg nem lepnek oda be.

    A streaming stb. pedig mar jobb nemigen lesz mint most a P4-en mert egy ev alatt kikupalodott a VD es a sajat streamer is.

    Szerk:

    Es azert nem mindegy hogy 350EUR vagy 550EUR mert az elozohoz nemigen kell mar semmi ugyanis a gyari pant jo, az utobbihoz kell meg egy 3rd party pant is olyan 50EUR-ert. Arcparna csere mindkettohoz ajanlott igy az nem szamit, a P4-hez meg talan egy 5EUR USB-C to 3.5mm Jack atalakito ha ra akarsz kotni egy fej/fulhallgatot is.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák