Hirdetés
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Amazfit Bip 6 - jót olcsón
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Megvásárolható a Vivo X300 és X300 Pro Magyarországon, íme a hivatalos árak
- Az AI miatt biztonságosabb az Android, mint az iPhone
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Telekom mobilszolgáltatások
- Honor Magic V2 - origami
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			  huliganboy addikt Nekem nem bírja az aksi, de idén 8500 hívást oldott meg és rengeteg app!   
- 
			
			  huliganboy addikt válasz  huliganboy
							
							
								#1425
							
							üzenetére huliganboy
							
							
								#1425
							
							üzenetéreSziasztok! A sztori vége: A TMX elvitte a készüléket! Pár napig "Új igény - elbírálás alatt" státuszban volt a dolog, majd "alkatrészre vár" státuszra várt. 
 Csütörtökön "megjavítva" státusz jelent meg, hétfőn hozta a magyar királyi posta a csomagot.
 Mikor kézbe vettem és ki bontottam, nem értettem a dolgot, mert se kábelt se töltőt nem küldtem el, a most vissza küldött dobotban meg vadi új volt, plusz a telefon is gyári csomagolásban volt.. még ekkor csak kapkodtam a fejem, majd hiányzott a kameravédő is róla...
 Hozzá kell tenni a munkalapon az volt fődarab csere.... Itt azt gondoltam a kijelzőt jelenti ez..Aztán jobban megnéztem és az IMEI számokat nem stimmeltek.... 
 Gyorsan munkalap... Fődarab csere: Sales Item-Xiaomi 13 Pro-EU EEA-12GB+256GB-BlackÉn a hibajegybe le íírtam nekik őszintén mi történt. Cserélték egy új készülékre! Rengeteg rosszat és jót is olvastam a TMX-ről, de nekem ez meglepetés! Köszönöm nektek a tanácsokat és nekik a hozzáállást!  
- 
			
			  huliganboy addikt További kérdés, hogy nyitva bootloader és xiaomi.eu szoftver van rajta.. Ez vajon befolyásolja most? Köszönöm 
- 
			
			  huliganboy addikt válasz  huliganboy
							
							
								#1425
							
							üzenetére huliganboy
							
							
								#1425
							
							üzenetére36 hónap van rá...   
- 
			
			  huliganboy addikt Sziasztok! Pár napja egy vedér víz borult a telefonra, ami azonnal elromlott! Valszínüleg a kjelzője rossz, mert rezek hangot is ad stb. IP68 védelemről ennyit. A teló nem volt javítva eddig és mechinakiai sérülés sincs rajta. Van rajta UV üveg és tok is volt rajta! Be akarom küldeni garanciába!űűMit javasoltok? 
 Írjam le nekik a teljes igazságot? Az üveg fóliát mivel UV vegyem le? Stb?Bátrr most nézem 1 év jótálást adott a Telekom! Létezik hogy nem 2 év?   Köszönöm 
- 
			
			  huliganboy addikt Hűha.. Azért fogd vissza magad! Nem tudom mit képzelsz magadról, de a fórum egy helyszín ahol meg lehet vitatni dolgokat, véleményformáló és segítő tér! Ráadásul engen oktatsz itt ki 2db hozzászólással, meg kérsz új topikot.. Hát hozz létre és hajrá    Nem is értem minek vagy itt ha nem a telefonról írsz, így a hozzászólásod offtopic!! 
- 
			
			  huliganboy addikt válasz  Shamli86
							
							
								#1411
							
							üzenetére Shamli86
							
							
								#1411
							
							üzenetéreÉn pár hete küszködök vele... Egyszerűen halálra idegesít... Telekom mobil néznél legtöbbször..  megye jogú városban, jó lefedettséggel.. De ami legjobban bosszant, hogy autóval rengeteget megyek, és korábban sose állt meg. Most meg mint ha minden toronyvlátásnál illetve 5Gről 4Gre való váltáskor megállás minden akár percekre.. megye jogú városban, jó lefedettséggel.. De ami legjobban bosszant, hogy autóval rengeteget megyek, és korábban sose állt meg. Most meg mint ha minden toronyvlátásnál illetve 5Gről 4Gre való váltáskor megállás minden akár percekre..  
- 
			
			  huliganboy addikt válasz  huliganboy
							
							
								#1376
							
							üzenetére huliganboy
							
							
								#1376
							
							üzenetéreElvileg a jegyzetek most már szinkronizálni, ki próbáltam, legalábbis azt írja! 
- 
			
			  huliganboy addikt   
- 
			
			  huliganboy addikt Rosszul számolok, hogy ma kellene a heti kiadásának megjelennie? 
- 
			
			  huliganboy addikt A gyári rom esetén volt a hátlap koppintásának lehetősége.. Ezt xiaomi.eu dev esetén nem találom... Van benne? 
   
- 
			
			  huliganboy addikt Sziasztok! Szerintetek ez mitől van? Délelőtt még fizettem vele, délután már nem tudtam.. Root nincs!! Legfrisebb xiaomi.eu dev 
 [kép]Illetve még egy kérdés! Az előző és mostani heti dev esetén se tudok a téma alkalmázásba eltölteni! 300008 letöltés sikertelen hibát ad vissza! Rengeteg be jegyzés van a fórumokon, de igazából megoldás nincs, vagyis egy helyen a root és valami mappa törlése.. Nektek van tapasztalat? Köszönöm   
- 
			
			  huliganboy addikt Én Realme gt 2 pro készülékről. Az 12gb ram és snapdragon 8 gen 1 van benne, nagyon jó kijelzővel.. De amennyire szerettem annyira bosszantott a végére.. Én samsungot nem szeretem.. A design sem és a szoftver sem a kedvencem.. Nekem a xiaomi szabadsága általában be jön.. 
- 
			
			  huliganboy addikt A Bluetooth nekem lètszüksèglet! 
 Jelenleg egy Realme GT2 pro kèszülèken vagyok ès gyári rendszeren nem tudják megoldani a Bluetooth problémát! Ráadásul a az akku nagyon gyatra . Ráadásul a az akku nagyon gyatra .Szóval akku, Bluetooth,nfc fontos.. illetve a gyorsaság.pdf excel legalább 3 email fiók lesz rajta.. Atomgeszi 
 23.11.8 verzióra gondolsz?Egyébként itt van a kezemben a kèszülèk,de a kamera eddig nem nyűgöz le beltèren. Megnézem majd holnap napfényben.. 
- 
			
			  huliganboy addikt Sziasztok! Jövök vissza Xiaomihoz.. Évekig az volt, általában flagship,de note szériám is volt... Mindvégig xiaomi.hu EU dev-et használtam.. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Olvasgatok minden félét. Nfc hiba, akumerülés, stb.. Köszönöm 
- 
			
			  huliganboy addikt Sziasztok! Ki mit használ a készüléken? Üveget vagy hydrogél fóliát? Ki mire esküszik? 
   
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen széket vegyek?
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Heroes of Might & Magic: Olden Era
- Információbiztonság, kiberbiztonság, adatvédelem
- Filmvilág
- Építő/felújító topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Titan + 2db original Case
- Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- Apple IPhone 16 Pro 128GB kártya független 100% akku 2028.09.24-ig gari
- Samsung Galaxy A56 5G 8/256GB Akku: 100%, Újszerű, Független, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával
- Samsung Galax A25 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 400 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3405
- Fractal Design Gamer PC - Intel i5-9600k 16GB 1000GB RTX 2060 1 év garancia!
- Gamer PC /Ryzen 7 9800X3D, RTX 4070Ti Super, 32GB RAM, 1TB SSD/ akciós áron eladó! BeszámítOK!
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
 
								 
							 
  
  
  
							 
							 
							 
							 
							
 
  
							 
 
 megye jogú városban, jó lefedettséggel.. De ami legjobban bosszant, hogy autóval rengeteget megyek, és korábban sose állt meg. Most meg mint ha minden toronyvlátásnál illetve 5Gről 4Gre való váltáskor megállás minden akár percekre..
 megye jogú városban, jó lefedettséggel.. De ami legjobban bosszant, hogy autóval rengeteget megyek, és korábban sose állt meg. Most meg mint ha minden toronyvlátásnál illetve 5Gről 4Gre való váltáskor megállás minden akár percekre..  
  
  
							 
							 
							 
		

