Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz janeszgol #226 üzenetére

    :R A Pen-ről annyit. Munkahelyen a készüléken van pen, de csak akkor használtam, amikor teszteltem a készüléket.
    Laptopomhoz is van Pen, de azt is nagyon ritkán használom. Csak képszerkesztésnél.
    Azóta 1x-sem. Ennél fogva, ez nálam mellékes plusz. A kamera, majd meglátjuk. Lehet több van neki és többet is tud, de ezt a tesztek eldöntik. Mindkettő jó lesz valakinek. Szerintem egy profi, mindkettőből csodákat hozna ki.
    A megtalálható teszteken ( Youtube, Google ) nekem a kamera, S23U szint, de a Xiaomi színei természetesebbnek tűnnek. Videóban, kicsit gyengébb, de majd fejlődik ( User visszajelzés ).

    csongi: Igen, a Redmi is próbálkozik, de csak amíg nem megy az árával tovább. Inkább már Poco-t vesznek az emberek. A Poco próbál a középkategória versenyébe maradni, de már az árakban, sajnos az inflációt követi.
    A Xiaomi vérszemet kapott, amikor az olcsó telefonjait, millió számra vették a Huawei tíltás után és felkerült az élmezőnybe. Indiában is csökken a kereslet iránta, mert kevesen tudják megfizetni.
    Nem akarok ár vitát megint, de ha a PRO, max 400 lenne és a sima 310, Szerintem nem gondolkodnának sokat az emberek. Rengeteget agyaltam én is, hogy húúú ezt hogyan gazdálkodom ki ( 22-havi részlet ), de az olcsóbb kategóriák, nem nyerték el tetszésemet.
    Néztem rengeteg telefon márkát, de nem jöttek be. Jelenleg Mi10T pro van, annak a szintjét nem tudta semelyik megugrani az olcsóbb ár szegmensben.
    Számomra a BL-nyitás is fontos, mert nem bírom egyik gyári rendszerét sem elviselni, piszkálás nélkül.

    pusszycat #229: :C nagyon jó! :D

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák