Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flatline#2

    tag

    Sziasztok,

    Apámnak keresnék főként netezős 10" tabletet.
    Egyik elvárás apám részéről az lenne, hogy tudja a 3G esetleg LTE-t. Hozzáteszem szerintem baromira felesleges ez neki, mert mobil mindig van nála amiről tud netet osztani, szóval segítséget kérnék a kiválasztáshoz, mert én már nem tudok dönteni. Eddig ezek jöttek számításba:
    Alcatel plus 10
    70.000 ft, tudja az LTE-t, de a modem a billentyűzetbe van építve, na meg van a billentyűzetben + aksi
    Lenovo MIIX 300
    ez is 70.000 ft, nincs 3G/LTE
    Kruger&Matz Tablet 2in1 10,1
    ez 65.000 ft, erről viszont semmit nem találtam magyar nyelven, mármint a spec-en kívül, viszont szimpatikusnak néz ki, nagy felbontás stb. Ha valakinek van tapasztalata ezzel a típussal kérném, hogy ne tartsa magában
    Nézegettem még Asus Transformereket 50-60 körül szintén 3G nélkül
    Illetve ott vannak még a Chuwi tabletek is, de még nem alakult ki benne a bizalom a Kínából rendeléssel kapcsolatban szóval itt ez az egyetlen kifogás :)

    Mint az látszik a felső határ 70 körül lenne, viszont mivel csak netezésre kell, ezért nem bánom ha valaki azt mondja, hogy arra tökéletes 40-50-ért valami más.
    Légyszi segítsetek, hogy a fentiek közül melyiket ajánlanátok. A cél az 99% csak netezés, attól bonyolultabb dolgot nem kell tudnia, viszont azt magabiztosan.
    Előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák