- Profi stratégiára vált a Galaxy S26
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- One mobilszolgáltatások
- Kikristályosodik a Razr 60
- Mi mindenre jó egy másodlagos megjelenítő?
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- iPhone topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!
Új hozzászólás Aktív témák
-
#89309696
törölt tag
válasz
SteveAd #97378 üzenetére
Használt telefont nem kezdek el használni gyalulás nélkül, ahogy használt vinyót is teleírok előbb nullákkal mielőtt particionálom és formázom.
Na most mivel a WP-nál még a hard reset is bugos, mégis mi más lenne, ha nem Microsoft termék, így marad a RT ami tisztára rak egy telefont. Az pedig 8.1-et rak vissza. Elkezdem használni vele, ha jó jó, ha nem jó akkor megint RT és rá egy tiszta telepítés W10-re OTC-vel. Visszaolvasva a fórumban ez a módszer még működik. (szórakoztam eleget a wm5 óta az XDA-s frissítésekkel, szerencsére ma már hivatalos módon is működik)Egyébként ha a 8.1-re a beállításokban elindítom az update keresést, akkor felrakja a legutolsó 8.1-et vagy onnan már nem frissül semmiképp, mivel nincs támogatása?
-
#89309696
törölt tag
válasz
SteveAd #97376 üzenetére
Mivel soha nem töltöttem le semmit a store-ból így nagyon jól megvagyok nélküle, meg a Microsoft account nélkül is.
Bár a telefonszámokat már nem emlékszem hogyan menti el ez a szutyok, mintha az is felhőbe menne és oda lehet kell az account. Vagy offline is megy a telefonkönyv? 15 darab telefonszámom van, kézzel bepötyögöm mind nem kell felhős szinkronizálás. -
Új hozzászólás Aktív témák
- Tilos a warez!
- Tilos az OFF!
- Tilos a függetlenítés!
- Profi stratégiára vált a Galaxy S26
- Eldőlt, hogy lesz-e céges internetadó az EU-ban
- Kerékpárosok, bringások ide!
- PlayStation 3
- World of Tanks - MMO
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Gitáros topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Linux kezdőknek
- További aktív témák...
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- ASUS TUF Gaming A15 FA507NUR - 15,6" FHD 144Hz - Ryzen 7 7435HS - 16GB - 512GB -RTX 4050 -3 év gari
- Bomba ár! Dell Latitude E6520 - i5-2GEN I 6GB I 320GB I HDMI I 15,6" HD+ I W10 I Gari!
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3004
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest