- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Profi EKG-s óra lett a Watch Fitből
- Milyen okostelefont vegyek?
- One mobilszolgáltatások
- Fotók, videók mobillal
- Pontosabb, erősebb zajszűrést hoz a Sony kényelmesebb formában
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Yettel topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
-
Mobilarena
A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )
Új hozzászólás Aktív témák
-
Üdv!
Előre is elnézést, ha egy kissé hosszúra sikeredik a kérdeznivalom, de szeretnék végre tisztán látni. Adva van a profilomban látható kb. 4 éves cucc, ezeket szeretném fokozatosan lecserélni. Az első lépcső a VGA csere lenne, egy 2 GB-os kártyát tervezek venni. Alapvetően ehhez kapcsolódik a problémám. Nálam egy 32 bites Win 7 van fennt, ami alapból 4 GB-ot tud kezelni. Egy másik videókártyás topikban feltettem azt a kérdést, hogy a VGA memóriája beleszámít-e ebbe a 4 gigába. Sikerült egy kis vitát generálni, mert egyesek szerint a Win 7 alapból "lefoglal" 2 gigát a VGA memóriának, és csak a maradék 2 giga maradna a rendszermemóriának, ami ténylegesen még ennél is kevesebb. Mások véleménye szerint a 32 bites Win 7 az alaplaptól függően kb. 3,25 GB memóriát kezel a négyből, de ebben nincs benne a VGA memóriája, mert a grafikus megjelenítés más tészta, tehát nincs jelentősége, hogy hány gigás VGA van a gépben. Nálam a gép rendszerinformációjánál is az van kiírva a memóriánál, hogy telepített 4 GB, használható 3,25 GB. Azt nem látom, hogy ebben a 3,25 -ben benne van-e a jelenlegi VGA 512 MB-ja.
Nekem nyilvánvalóan ez utóbbi vélemény lenne a kedvezőbb, persze akkor ha valóban igaz. Azt hozzá teszem, hogy anyagilag azt nem tudom most vállalni, hogy vegyek egy 64 bites Win 7-et, mert a következő lépcső alaplap+proci+RAM csere lenne, és a tervek szerint majd ezután jövőre valamikor beruházok egy Win 8-ra. Viszont azt szeretném elkerülni, hogy megveszem a VGA-t most, és pl. a BF3 multiját nem fogom tudni használni mert elfogy a rendszermemória a megnőtt VGA memória miatt.
Azután volna még egy naív kérdésem, mi van akkor, maradva a BF3-nál, ha a beállításoknál mindent low-on hagyok, és így a kártyának nincs szüksége a 2 gigára, ilyen esetben a fel nem használt VGA memória helyét automatikusan átvenné-e a rendszermemória?
Előre is köszönök ezzel kapcsolatban minden hasznos infót, és azt még hozzátenném, hogy én nem a számítástechnika világában nőttem fel, Bill Gates nálam fiatalabb.
Új hozzászólás Aktív témák
• A topikban Alapelveink értelmében tilos a warez témák tárgyalása!
• Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
• Tilos az OFF!
- NVIDIA® driverek topikja
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Viccrovat
- Fellép a hamisított paszták ellen az Arctic
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Apple asztali gépek
- Házimozi belépő szinten
- Suzuki topik
- Minden USB-C kábel egyforma? Hát NEM. És ez a baj. – Tech Percek #7
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- További aktív témák...
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- Bontatlan - BATTLEFIELD 1 Collectors Edition - Játékszoftver nélkül
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Lenovo Thunderbolt 3 kábel (4X90U90617)
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÚJ Dell Latitude 14 5450 - 14" FullHD IPS - Intel Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2.5+ év gari
- Amazon Echo Studio / Vadonat Új / Számlával / 12 hónap jótállással
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U759 - i3-8GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest