Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adirotor

    tag

    Sziasztok!

    Iphone12-höz szeretnék fejhallgatót utcai használatra (a zajszűrés annyira nem fontos azért jó ha hallom a környezetem).

    egy Audio-Technica ATH-M40x -et nyüstöltem sokáig -most telefonváltás miatt muszáj a wireless ugye - és kb ez az a minőség amiből nem szeretnék lejjebb adni

    az Audio-Technica ATH-M50XBT -et néztem
    esetleg a JBL CLub One (most kifutó)

    köszi előre is

  • Adirotor

    tag

    válasz csendes #6732 üzenetére

    akkor a BT2 legyen inkabb?
    azt olvastam itt, hogy a sima BT jobb elektronikus zenehez, annál nincs AAC tamogatas?

  • Adirotor

    tag

    Látom megy a kínai fejesek értékelése. Ezért jöttem én is, review-t írni.

    Elősztori:
    Elmentem meghallgatni az Audio Technica M50xBT2-t és hát enyhén szólva nem voltam tőle elájulva.
    Egyrészt vittem a AudioTechnica m40x vezetékes fejhallgatómat egy jack-lightning átalakítóval (ugye az átalakító alapból ront a minőségen), hogy legyen mihez hasonlítani és az egy dolog, hogy az átalakítóval felszerelt m40x után rendesen rossz érzés volt hallgatni a BT2-t, de azt, hogy elektronikus zenén mid range-n botrányos mód szórt, szinte szenvedett a BT2, azt nem láttam jönni. Bass és high tartományban okés volt.
    Ezek után gondoltam hallgatok itt a többiekre és megrendelem a régebbi M50xBT verziót. Viszont csak 90k-ért volt ugyhogy megvártam az emag black fridayt, hátha le tudok valami jót akasztani.

    Összesen kb 20 óra tajékozódás után összeírtam egy listát amit érdemes lehet kipróbálni.
    40k-ra volt leértékelve az EdifierW860N fejes. Megvettem, ma jött meg.

    Kényelem -» 10/9
    - egy picit lehetne nagyobb a párna, de egyébként nagyon finoman öleli körül a fület

    Alkatrészek -» 10/6.5
    - nem a beyerdynamic rakta össze nyilván, a tesztek silány minőségről írtak, de annyira nem vészes, mint amire számítottam
    - szerintem vigyázni kell rá, mert sérülékenynek néz ki
    - az illesztésnek már most van hangja,ha hozzáér az ember, de kibírom, hogy ne piszkáljam, nem arra való

    BT kapcsolat
    - eddig semmi baja, de nyilvan túl korai erről review-t írni

    HANGZÁS (ANC nélküli) -» 10/9
    - nem, nem az árához képest írom a 9 pontot hanem overall a BT fejhallgatókhoz
    - 12.00 körül értem vele haza és azóta a kötelező töltésen kívül nem bírom levenni a fejemről -» az első ami felvétel után feltűnik, hogy mennyire kiegyensúlyozott minden frekvenciatartományban
    - psytrancet, dubstepet, technot hallgattam és csillognak a magasak, püföl a mély,
    - mid tartományban megkockáztatom, hogy leveri még az m40x-et is (az m50xBT2-ről nem is beszélve)

    ANC -» 10/4
    - ez gyenge, főleg a mid (meg kicsit a bass) bánja a bekapcsolását, elég élvezhetetlen a kikapcsolt verzióhoz képest
    - a magasak mintha picit szebbek is lennének ezzel, de valószínű csak azért mert jobban hallani a mid "bukása" miatt
    - aki ANC miatt venne BT fejhallgatót annak nem ajánlom

    Azt kell mondjam, hogy életem legjobb elektronikai termék vétele eddig (remélem a kialakítás, connectivity se rontja el majd ezt a véleményt).

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés