Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • body007

    addikt

    válasz gabaly #16624 üzenetére

    Nem kell tériteni, majd rájönnek ök maguktól :D

    #16620 SLD: ennél szebben (érthetőbben) leírni sem lehetet volna ;) Én megse próbálkozom, nem tudok magyarázni...

    Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

  • SLD

    tag

    válasz gabaly #16624 üzenetére

    Hát jah, nem könnyű, de jó látni, hogy mások is próbálkoznak vele. Én magam részéről még a családi térítést végzem, itt egyszerű a terep, hisz alig van olyan gond amivel én ne szembesültem volna az eddigiek alatt. Sajnos ha a térítési területet kibővítjük akkor rengeteg új hiba jön elő...
    Neked nem szerencséd volt, hanem Te nyílván át akartál térni. Ők most úgy döntöttek: "na lássuk mit tud ez a valami amit állandóan mond nekem", aztán amint jön egy hiba akkor pánikba esnek, megjegyzik milyen szar ez és visszatérnek a Windows szerető karjaiba... de fogd fel úgy, hogy Te megpróbáltad őket kihúzni az ördögi körből. :)

    Amúgy csak a PIN-t kell letiltani elvileg és szerintem a windowsos drivernek alkalmazkodnia kéne ehhez, de kétségtelen van ennél egy sokkal nagyobb kockázata is a PIN-nélküliségnek...

    #16625 body007:

    Köszönöm, bár ez egyszerre előny és hátrány is, hisz ha rosszat mondok akkor még a végén azt jegyzi meg... bár elvileg ennek kiküszöbölésére van itt a többi fórumtárs.

    #16626 tomtyi:

    Cairo dock-nak teljes elérési út kell? :Y

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák