- Red Magic 11 Air – vékony házból süvít a szél
- Csíptetős fülesek csatája – Sony LinkBuds Clip vs. Huawei FreeClip 2
- Mérföldkő a szilárdtest-akkuknál: fontos lépést tett a QuantumScape
- Újabb óriásakku a Honortól: a X80 lehet a következő 10 000 mAh-s modell
- iPhone 18 Pro Max: kis kapacitásbővítés hoz nagy előrelépést üzemidőben
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Mobil flották
- Milyen okostelefont vegyek?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Netfone
- Télvíz idején érkezik az iPhone 17e
- Rövid teaserrel erősítette meg a Google a Pixel 10a érkezését
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
válasz
Siriusb
#32815
üzenetére
2 GB RAM van. Swap elvileg van.
A wifinek külön LED-je ezen a laptopon nincs, de amint kihúzom az USB-s wireless adaptert, eltűnik minden vezetéknélküli kapcsolat, még csak fel sem kínálja, tehát mintha fizikailag nem létezne wifi-kapcsolat.
Külön engedélyezni hogyan lehet?
Tudom valahogy ellenőrizni, hogy egyáltalán még fizikailag elérhető-e még a wifi-cucc? hardinfo-ban nézem, de egyelőre nem látom.(#32816) PuMbA: OK, érthető.

Majd lehet, hogy ismét átvariálom, és ráhúzok egy 32 bites Linuxot, bár már a tököm tele van az egésszel, már nem tudom, hanyadik verziót próbálom.
Lehet, hogy marad a Windows erre a gépre. De akkor is érthetetlen, amikor kézhez kaptuk, 32 bites 9.10-es volt rajta, teljesen elfogadható tempóval működött.
Mellesleg nem működik a suspend state és a hibernate sem...
Szerk.:
most bementem a Rendszerfigyelő (System Monitor) nevű programba, és ott azt látom, hogy 0 bájtot használt a swapból. fstabban is látszik, meg free parancsra is látszik, hogy még rendelkezésre áll 1280 MB szabad swapterület.
Miért nem swapol egyáltalán?
Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs





