Hirdetés
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Huawei Watch GT 4 - kerek karék
- Samsung Galaxy Z Fold4 - egyre megy, honnan nézed
- Elkalapálták az Ulefone új strapamobilját
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- One mobilszolgáltatások
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
Új hozzászólás Aktív témák
-
#64791808
törölt tag
Egy pillanat: az eladó dolga, hogy a vevőt kiszolgálja. Itt véget ér a kötelezsége, de odáig kitart! Amelyik vevő bunkó, azt értelmesen, de határozottan el kell hajtani a picsába. Más ügy. Viszont az nem más ügy, hogy a vevő bemegy, nincs ott senki, vagy van, de nem köszön, nem szolgálja ki, vagy ha kiszolgálja, akkor pökhendi, stb.
Joga kinek mihez van? A hallgatáshoz mindenkinek. Ez itt nem jog kérdése. A bunkó vevő, ha bemegy, úgysem vesz semmit, mert csak bunkózni jön be, és úgyis talál kifogást. Ki lehet rakni. Viszont ha egy vevő vásárlási szándékkal állít be valahová, akkor szerintem az az értelmes hozzáállás, hogy eladsz neki.
Úgyhogy rover nem tudom, mire a sértődött kirohanásod, senki nem akar téged a pénzéért seggberakni. Egyszerűen arról van szó, hogy vannak jó vevők, meg rosszak, ugyanígy vannak jó eladók, meg rosszak. Tudod a szándék a lényeg. Ha a kereskedőnek az a szándéka, hogy eladjon, akkor vagyunk rendben. Ha más a szándéka, akkor mért dolgozik kereskedőként? Szóval senki nem írt itt ilyet, hogy a pénzéért a vevő mindent mekap, meg az eladó nyalja ki a seggét. Igen eltúlzod a dolgot. Jó volna egyébként, ha észrevennéd, hogy kvázi azonos állásponton vagyunk, csak más-más oldalról közelítünk.
Jó lenne rájönni, hogy az eladók és a vevők szimbiózisban kellene, hogy ''éljenek''. Ahelyett, hogy marnák egymást...
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- Nők, nőügyek (18+)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Gitáros topic
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- EAFC 25
- PlayStation 5
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Politika
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
- Makulátlan! HP EliteBook x360 830 G8 Érintős Fémházas "Kis Gamer" Laptop 13,3" -50% i7-1185G7 16/512
- UHH! HP EliteBook 850 G8 Fémházas "Kis Gamer" Laptop 15,6" -65% i7-1185G7 32/512 Iris Xe FHD HUN
- Akció! Dell Latitude 7410 Üzleti Strapabíró Profi Fémházas Ultrabook 14" -80% i7-10610U 16/512 4K
- AOC Gaming monitor 165Hz 1ms!
- Szép Dell Latitude 7320 -60% "Kis Gamer" Üzleti Profi Ultrabook 13,3" i7-1185G7 32/512 FHD IRIS Xe
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- AKCIÓ! MSI B450 R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB Rampage SHIVA FSP 500W
- LG 32GS95UE - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest