Hirdetés
- Google Pixel topik
- Xiaomi Mi 11 Lite - 4G-vel vagy 5G-vel kéred?
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Google Pixel 8a - kis telefon kis késéssel
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Milyen okostelefont vegyek?
- Redmi Note 9 Pro [joyeuse]
- One mobilszolgáltatások
- VoLTE/VoWiFi
- Telekom mobilszolgáltatások
Új hozzászólás Aktív témák
-
kovsol
titán
Sikerült egy régi andriodis telefont szerezzek, és ki is olvasta a szenzorokat.
Végül kiderült, hogy nem is merült le egyik se.
Valamiért a jobb első tanítása hibára ment. Érdekes, mert ez már a 4. szezonja ezeknek a kerekeknek. Téli-nyári külön felnin. Nem volt gond még vele.
Most töröltem a hibakódot, és a másik háromnak mindjárt mutatja is a nyomását a menüben.
Hétvégén úgyis megyek egy 150km-es útra a kocsival, akkor majd meglátom vissza talál-e a jobb első. -
kovsol
titán
Sziasztok,
valaki tud mondani olyan iOS alkalmazást amivel OBD olvasóval ki tudom nyerni a TPMS adatok? Fórumtárs linkelt alkalmazást az Androidos volt, de nincs egy androidos készülékem se itthon. -
kovsol
titán
Sziasztok,
Suzuki Vitara 1.4T lány hibrides kocsimon mostanában többször kijött a service start system hiba villogva. Mikor ez kijön akkor a start-stop rendszer kikapcsol, és a hibrid hajtás kikapcsol. Se töltés, se rásegítés nincs ilyenkor.
Van hogy egy idő után magától helyre jön, vagy ha leállítom és elindítom a kocsit akkor mindig helyre jön.
Van ötlet ez mi okozhatja? Szervízt is tervezem felhívni majd, de hátha valakinek volt már ez a hibája. -
kovsol
titán
válasz
mefistofeles #48617 üzenetére
[link]
Ha kimész a kerékért Érdre akkor fel is dobják ingyen a kocsira.
209k az amit gyárilag adnak, nem pedig 295. Persze van nekik más fajta is. -
kovsol
titán
válasz
mefistofeles #48560 üzenetére
Pl Vitara esetében a nyári az egy 17" alufelnin van, míg a téli 16" lemez felni. Ha a télit is kéred akkor az feláras, de ugyanazt a téli készletet vagy 60e el olcsóbban megkapod ha nem a szalonban veszed.
Csak szólok benzin se lesz benne.Kihoztam a szalonból a Vitarát aztán 500m-el odébb kanyarodtam is be a MOL kútra. 47literes tank mellett 46,3 ment bele teli tankra.
És szélvédőmosó se volt benne egy csepp se. -
kovsol
titán
válasz
2ozzmexy #48535 üzenetére
A téli és a nyári külön felnin vannak, és ez egy zsír új téli kerék szett most került fel. Új felni, tpms szenzor is.
Mentem vele 90-el is, elmentem egészen Visegrádig mikor írtam. Most viszont úgy parkoltam, hogy a közelben se volt kocsi, és utána felismerte a szenzort pár km után végre. -
kovsol
titán
Teli gumi felrakattam, és a tpms hibát jelez még. Gyári szenzor van a téli készletek is. Már kb 30km t mentem vele de nem ismerte fel az újat még. Mi a teendő egyébként ilyen kerek Csere esetén?
-
kovsol
titán
válasz
KubanitoS #48303 üzenetére
Nekem az 1.4T hybrides vitara van, és 130-as tempomat mellett hatosban 2500-3000 között van a mutató, olyan 2800 körül. 120-as tempó mellett meg 2300 körül.
A gyári yokohama téli gumiról kinek mi a véleménye egyébként? Persze nem szalonban véve, mert lehet olcsóbban is.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AKCIÓ! Apple MacBook Pro 16 M4 Pro - M4 Pro 24GB 512GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- DDR3 BAZÁR! 8GB 16GB 1333MHz 1600MHz 2400MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S22 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest