Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gao182

    tag

    Amikor először mentem be a treforton a linux szobába és tettem fel kérdéseket akkor nagyon szemét dolognak tartottam, hogy rám förmettek, hogy olvass kutya és csak aztán kérdezz, megfogattam ezt a tanácsot, csak az a baj, hogy ott akkor is ezt csinálják, amikor már olvastam és utána akartam kérdezni... nah itt mi nem ezt csináljuk, mondom én a nagy linux zseni :Y '' '' de azért kedveském télleg utánanézhetnél az interneten 1-2 dolognak, mielőtt kb 30 szor mekkérdezed ugyanazt. OK lehet tévettem és a hivatalos oldalon pont nincs fent, mert a novell nem akarja terhelni a szerverét a sok letöltéssel, de a 9.2 -t télleg rengeteg helyről le lehet tölteni...

    megj: nem érdemes sztem beszerezni mindig a legfrissebb verziót, csak ha valami nagyon nagy újítás van, mert az online frissítéssel naprakész lehet a linuxod, és verziók a suse esetén kb fél évente jelennek meg, szóval szinte amikor meglett a kész rencered már töltheted a köv verziót, szerezd be, mostmár a 9.3 at, akár torrentel, akár nem, torrent linkeket már attam és utána ne keressed a .4 .5 .x et, hanem frissíccsed a meglevőt... ügyes ez, magától frissít és igen majd fogom írni az infókat, leghet még hogyan legyünk lámák suse 9.3-ban weblapot is fogopk cvsinálni, mert én csak olyat tudok, mert én láma vagyok, de ahogy tanulom majd írok infókat, tanujj együtt gao-val jeligével :D:D:D:D:D:D

    Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

Új hozzászólás Aktív témák