- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- One mobilszolgáltatások
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Profi stratégiára vált a Galaxy S26
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Kikristályosodik a Razr 60
- Mi mindenre jó egy másodlagos megjelenítő?
- iPhone topik
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Samsung LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
RR-13
őstag
-
-
Tribooster02
újonc
Köszi, közben megtaláltam ezt a készenléti opciót magamtól, de az elalvás időzítő csak a hozzászólásotokra lett meg szóval ezt köszönöm, kérdésem, kérdésem h ezt az elalvás időzítőt nem lehet valahogy kirakni menüre, h ne 200 gombnyomással kelljen eljutnom a beállításához?
-
PuMbA
titán
"A rendszer hangot nem lehet kikapcsolni?"
Egy TV megvétele után érdemes végigmenni az összes menün és beállítási lehetőségen, hogy egyből mindent magadra tudj szabni
Így már az első nap megtudod, hogy mit lehet és mit nem beállítani és később sose merül fel, hogy mi hol található.
-
zsocy
őstag
-Azért mert nem 1985 van, minden digitális, itt már nincs mit hangolni, jön a csomag, megkapod, tiéd. Hogy a csatorna miért fix már megbeszéltük.
-A rendszer hangot ki lehet kapcsolni, ha rendszer hang alatt a pittyenésekre gondolsz. Ha a mute-ra gondolsz, az is van,hangerő gombot benyomva középállásban.
-Az időzített felvételt nem tudom, de az eddigiek alapján user errora gyanakszom. Olvasd el a kézikönyv idevonatkozó részét. Vigyázz, az sem papír alapú lesz, a menüből éred el. -
gyeniko
őstag
Neked olyan TV-re van szükséged, amelynek a gyártója nem kötött stratégiai megállapodást a magyar kormánnyal, így nem vállalta azt a kötelezettséget, hogy lehetetlenné teszi a csatorna lista sorrendjénak megváltoztatását a készülék menüjében, fékezve ezzel a közszolgálati TV csatornák nézettségének csökkenését.
-
Tegla80
addikt
Szia
lehet h azzal nincs szerencséd és tényleg nem jó hozzá,de sztem ha van otthon pc-re kábeles akármilyened azt nyugodtan dugd rá és menni fog azzal is.(így kiderül,h kezeli a bill-t)
Amúgy sztem hülyeség amit a support mondott (ritka nagy "okosok"vannak ott ám.),mert itt is van több 5ös szériás is akinek megy billentyűvel a böngészés és mi1más. kivéve YT,de arra jó 1 telós távirányító app,és már +is van oldva.
Igaz régebbi készülékek,más billentyű,de kezeli nekünk.(vagy tiltották egy FW el és Ti már buktátok az újabb "5 ös-nél",de akkor már más is lázadt volna szerintem itt.Így Én kitartok az mellett,h amid van azt pont nem kezeli,de mással elvileg menne. )
-
sandró60
addikt
Sokunknak több éve ilyen van [Logitech K400].Megbizható
Új hozzászólás Aktív témák
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 2700 / RX 5500XT 8GB / 16GB DDR4 / 256SSD + 1TB HDD
- LG 27GP95RP - 27" Nano IPS - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 600
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B550M R9 5900X 32GB DDR4 1TB SSD RTX 3080TI 12GB ZALMAN I3 NEO GIGABYTE 850W
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
- Bezámítás! Lenovo Legion 5 17ACH6H Gamer notebook - R7 5800H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 6GB WIN11
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest