Hirdetés

Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    válasz sagit #21850 üzenetére

    Nálam nem. :N Én kikapcsoltam az akkumonitorozást. :))

    Amúgy, nggabi: Pont ezt csináltad a múltkor is... :U Felraktad, elkezdted, hogy ez nem jó, az nem jó, és máris lecserélted... :N Hogy röhögtünk ártun, hogy naponta 2x romolt... ;]
    De nem baj, ha neked ez jó... :U AOSP lock-ot akarsz... szétnéztél a témák között?? Megsúgom, hogy van olyan... ;) Hogy csak egyet említsek...
    Igen, mivel a MIUI alapjaiban más, így itt máshogy mennek a dolgok. Kipróbáltad a JPY-t, a JVP-t, a JVR-t? Gyári romon is van, hogy valakinek az egyik jó, valakinek a másik... Egy kicsit foglalkozni kell vele, mint ahogy a gyári romokkal is. Szerintem mondhatom, hogy tapasztalat.
    Igen, a videófelvétel ilyen, ez eddig is nyílt titok volt. :) Nem megy még a rádió, azt' ennyi. Legalábbis nálam. De lehet, hogy csak azért, mert én nem kezdtem el sírni egyből, ha valami nem stimmelt. Nekem megérte a ráfordított időt, mint ahogy régen a gyári romokkal is foglalkoztam. :)

    Sorry, de ha a MIUI-ról van szó, én is harapok, mint HUTCHDB. :P :)) De egy gyári romot se lehet letesztelni fél nap alatt szvsz...

    :D

    Meizu MX3 32GB

Aktív témák