Hirdetés
- VoLTE/VoWiFi
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- iPhone topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Apple iPhone 15 - a bevált módszer
- AI-buborékról beszél az Alibaba
- A MediaTek maradt a mobilchipek ura
Új hozzászólás Aktív témák
-
Benőke
őstag
válasz
tibbike01 #1477 üzenetére
Az a 3% az az előző modellhez képest, az aktuális SD verzióhoz képest 15%. Így azért nagyon más. Nem mindegy hogy a nap végén 20 vagy 5% van az akkuban.
Fotókban sem egyforma, és hálózat fogásban sem. És igen mindegyik esetben az SD a jobb ha csak kicsit is.
Ugyan azon a néven te többet fizetsz egy kevésbé jó termékért.
Ha minden áron el akarják adni akkor más néven és olcsóbban kéne adniuk, akkor dönthetnél melyik kell, de nem teszik mert tudják hogy a nagy többség az SD verziót venné meg. Cél pedig a hatékonyabb működése mármint a Samsungnál, saját tervezésű és gyártású chip miatt
Lényegtelen melyik piacra szánták, lényeges hogy a kettő nem ugyan az. 4 órás képernyő időnél sok hasonszőrű telefon többet tud. Persze lehet szórakozni a beállításokkal, és kicsikarni még 30-60 percet, de na. Foglalkozhattak volna többet vele, mert az hogy 5-10% sebesség difi van az max az életciklusa végén fog számítani, de legalább üzemidőben nagyon közel lenne, vagy jobb.
Abszolute jó a termék de ez akkor is átverős szagú. Ha nem átverés akkor meg legyen olcsóbb...
Új hozzászólás Aktív témák
ma Nagyjából ugyanazt nyújtja, mint a nagytesó S24+, viszont van annyi apró eltérés, hogy érdemes külön is ránézni, mit nyújt a legfrissebb kompakt androidos csúcsmodell.
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A70/Samsung Galaxy A71/Samsung Galaxy A72
- Bomba ár! HP Elitebook 840 G1 - i5-4GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Intel X540-T2 dual-port 10GbE RJ45 hálózati vezérlő (10Gbit, 2 port, áfás számla, garancia)
- Beszámítás! Acer Predator Triton Neo 16 15 notebook - Ultra 9 185H 32GB RAM 2TB SSD RTX 4070 WIN11
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest