- Yettel topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Poco F3 - a mindenes, de nem mindenkinek
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
engusz
veterán
Ahogyan már írták, a D500 nem tud rezegni és csörögni egyszerre. Egy ideig rezeg, majd rázendít a csengőhangra. Jó fényképeket csinál, de a ''vakuval'' inkább csak játszani lehet. Ellenben elemlámpa helyett kitűnően használható ez a funkció! (Tapasztalat!
) MP3 lejátszásból jó jegyet érdemelne, de mivel nem lehet bővíteni a memóriáját, így elég kevéske az a kicsivel több, mint 90 Mb. Lehet, hogy szoftverhiba, de lég kényes néhány képre. Nem jeleníti meg őket, csak egy pillangó képével ábrázolja, hogy lásd, végülis valamilyen formában megvan. Ezután két eset van. Vagy nem engedi megnyitni fájl-hibára hivatkozva, vagy lefagy, majd újraindul az egész telefon.
A többi funkciója jól működik, szép a kijelzője, kis darab telefon. Elegáns, nem fog cserben hagyni. Ám, el kell döntened, hogy melyik funkciók a fontosak számodra. Aztán válassz a kettő közül. -
Qru
MODERÁTOR
Szia!
D500-asom van, májusban vettem. Nagyjából elégedett vagyok vele 1-2 hülyesége van. Pl az órája nem pontos, volt már, hogy nem ébresztett... Az rohadtul zavar, hogy nem csörög és vibrál egyszerre! De ezeket leszámítva teljesen elégedett vagyok vele. 265k színű kijelző, gyönyörű, a fénykép minősége is jó. Lehetne benne optikai zoom, de végülis ez telefon nem digicamera. Előtte K700i-m volt, az se volt rossz. Csak idő előtt elhalázott. A gyűrődést is bírja, futás közben kirepült a nadrágom zsebéből és végig szánkázott az aszfalton. 1-2 karcolás, amit le tudtam dörzsölni. Meg egyszer elejtettem kb 1 méterről linóleumra esett, de azt is túlélte.
Az összehasonlításnál vedd hozzá, hogy EDGE-t is tud csak külön szervízkóddal kell élesíteni a funkciót.
Én ajánlom a D500at!
Új hozzászólás Aktív témák
- Yettel topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Formula-1
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Kerti grill és bográcsozó házilag (BBQ, tervek, ötletek, receptek)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- BestBuy topik
- Nintendo Switch 2
- Filmvilág
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB 500GB Radeon Pro 5500M notebook garanciával
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- BLUESUMMERS NVMe SSD adapter
- Fujitsu LIFEBOOK E449 i5-8250U 12GB 512GB 14" FHD 1 év garancia
- Bomba ár! Dell Latitude E7440 - i7-4GEN I 8GB I 256SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W10 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest