Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anubiss

    tag

    válasz proci985 #5709 üzenetére

    És hogyan működik a transmutating több artival?

    És mikor lehet ezeket a questeket megkapni + hogyan lehet azt megszerelni, hogy ne ilyeneket írjon párbeszédek alatt: asdsad_x16_quest_dsfsdf (csak mondtam egy példát)

    [ Szerkesztve ]

  • Sanyix

    őstag

    válasz proci985 #5709 üzenetére

    én 2.0-ban végigvittem a játékot, igaz n00b fokozaton, és jó sok lőszerrel (x18 után a geci törpék miatt), mivel lecsökkentettem a lőszerek súlyát hogy sok férjen el. Az erőmű nem volt könnyű, mivel 90%+-os seva suitban és ecologist suitban is sok - radiationos artifactal is kb 20 secenként megkaptam a halálos sugárzást, ami fura, mert alapjátékban még a reaktorban a fűtőelemeken ugrálva is csak recsegett, de nem sugárzódtam be. Ezért a seva suitra rányomtam egy 150%-os radiation védelmet a configokból, ami nagyon gyorsan esett, mivel amortizálódott elég gyorsan. Voltak ilyen szép egy lövések a monolithosoktól (odajön, egy lövés, fejbetalál game over 80%-os ruhával, és 100% hp-val). És persze valahol lent volt egy controller is, hogy a kameraforgatással meg a hahhogással boldogítson, de persze sehol nem találtam meg.
    Végülis amikor bejutottam az utolsó pályarészre ott már egyszerűbb volt, mert bár ott is pár lövéssel kinyírnak a monolithesek, de nincs sugárzás, nincs controller, nincs a robbanás előtti párbeszédek jó hangos visszajátszása, lehet araszolgatni.
    Bár a bejáratnál a 3 felé ágazó folyosónál el kell dobálgatni pár gránátot, hiszen mind 3 irányban jósok monolithos van, akik ráadásul összevissza kiszámíthatatlanul ólálkodnak, fedezék meg alig van.

    Egyébként kint az npp-nél sztem könnyebb volt mint az alapjátékban, mert nem ment időre, és nem kellett azt a lelövök 4 embert, majd mindent lepakolva, végigsprintelek a bejáratig dolgot játszani, hanem csak majdnem nyugodtan (a helikopterek miatt nem teljesen nyugodtan) lelőni mindet, és bemenni. Bár a helik miatt így is sprintelnem kellett egy kicsit, de volt pár endurancés artifactom :D
    Sztem az npp-ben a lőszer nem olyan nagy hiány, hiszen a monolithosoktól lehet felszedni, és én nem találkoztam törpével, bár az exoskeletonosokba is elég sokat kell lőni, de mégse 3+ tárat mint a törpékbe...

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák