Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laris2

    aktív tag

    válasz speki1982 #16437 üzenetére

    Na engem meg ez érdekel, hol lehetnek ezek a doksik eddig hármat találtam meg. Amit írtam mocsárról el lehet jutni a radar 2-re onnan meg a monolitos ürgéhez, aki elvette a három műtárgyat. Visszatérve a Clear skys mocsárhoz. El kell menned a holt kordonra, oda a katonai raktárak ATP-s átjárójánál használod az egyik bontást, majd mégegyszer, és eljutsz a géptemetőbe. Ott felveszed z elvett felszerelésedet, ez egészen észak-nyugaton a dombtetőn lesz, egy félig betemetett ládában. Ha szerencséd van, jelzi a térkép. Onnan eksétálsz a báron keresztül a holt kordonra. Elvégzed a kapott feladatot, a doksit átadod a kalauznak, és Kinyílnak a mocsári átjárók. Ehhez kapod is az SMS-t. Ezután életre kelted a három jómadarat, és mehetsz a dokihoz a mocsarakra a templomban várd meg. Pontosabban azonnal megjelenik, ha kinyírod a zombikat. Még annyit, az összes átjárós feladat a második rész témája lesz. Ahol bementél a barlangba a radar2-őn, ott két azonos csillékkel teli barlang van. Az egyik visz a monolith bunkerbe, a másik adja az összes átjárókat, amiben te is jártál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák